Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19
Pokaż wyniki od 181 do 184 z 184
Like Tree65Lubią to

Wątek: Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz.

Awatar Essencee
    Essencee jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz.

Hej i ho

Jeju mam nadzieje ze mnie nie wygnacie he he ale widze ze nie tylko mnie nie bylo ponad 1,5 miesiaca......

Jednak wracam do Was bo teraz na spokojnie juz moge. Od Nowego Roku mialam zapierdziel bo uczylam sie do egzaminow no i wymyslilam sobie remont prawie calego domu i juz koniec. No jeszcze kuchnie chce zrobic ale to bardziej za 3 miesiace. Teraz musze zadbac o siebie.

Wracalam nie dawno od diabetolog. Dostalam straszmy opierdziel ze jem za rzadko. W biegu. I cukry sa jakie sa.

No i tak weszlam na forum. Troszke poczytalam i pomyslalam ze nigdy nie bylam na South Beach chociaz kiedys chcialam

Wlecialam do domu. Wzielam sie za spis produktow z ksiazki i wlasnie wrocilam z 3 pelnymi siatami i jestem gotowa od jutra na start mam nadzieje porzadny start i zakonczony sukcesem

Naida Ty sie sztywno trzymalas 1,Fazy? Ja chce nie popelnic ani jednego grzeszku. Mam nadzieje ze to nie bedzie trudne. Najbardziej bedzie mi brakowac bulki zplapanej w locie z piekarni i mega slodkich truskawek ktore ostatnio codziennie pochlaniam.

Bellus trzymam kciuki za Ciebie a Ty za mnie trzymajpodnosimy sie. Ja w domu caly czas mam wiosne. Pokupowalam kilka wazonow i wszedzie sa zywe kwiaty ale i na dworze juz wiosne czuc.

2 dni temu mielismy 16 stopni i w bluzie chodzilam i pisalam do Madzi a ona mi przyslala zdjecia z masa sniegu he he

Siadam zaraz i ogarniam jadlospis na weekend tak zeby wiedziec co jeac i nie miec wymowek ze to czy tamto. Ostatnio jadlam 2 posilki dziennie wiec do regularnosci ciezko bedzie przywyknac.

Dam rade!!!
    Madziulek86 and BellaB like this.

Awatar BellaB
    BellaB jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Radom
    Wpisy na blogu
    3

No nie wierze, kto do Nas zawitał :P hehe witamy witamy ponownie!

Asiu no to powodzenia na nowej diecie, i dawaj regularne raporty jak Ci idzie. Ja sie tez biorę w garsc, sciagnełam apke na tela z liczeniem kalorii i dziś już jest lepiej. Jutro czekaja mnie urodzinki siostrzeńca, więc na pewno zjem tort, ale wlicze go w kcal i nie powinno byc tragedii Tylko za cwiczenia musze sie porządnie wziąć, bo oczywiscie dzis nie poszłysmy na ta siłke, wiec olałam temat. Ale juz co raz cieplej na dworzu i może wróce do biegania i na rowezre do pracy bede śmigać.

A tymczasem zabieram się do pracy, bo ciężka nocka sie zapowiada...oby do 6!!!
    Essencee lubi to.

pcxpds jest nieaktywny Znany na forum

Madziulek gratulacje!!!!!!
    Madziulek86 lubi to.
    start diety 7.08.15r. z wagą 107,9 kg
    najniższa waga 63 kg w 2012r.
    5ty cel: utrzymać 6 z przodu :-)
    Mój wątek

Awatar Essencee
    Essencee jest nieaktywny Znany na forum

Hej

Bellus jak nocka? I mam nadzieje ze nie objesz sie na tej imprezce

U mnie nerw na wszystko doslownie :/ chyba dopadl mnie dol z odstawienia pieczywa he he a i makaron mi sie marzyale nie daje sie poki co. Powtarzam sobie ze z kazdym dniem bedzie lepiej

Naida Ty dobrze znosilas ta 1 Faze?

Ogolnie ciesze sie ze w koncu moge normalnie jesc bo jeszcze tydzien temu mialam spilowane zeby pod mostki i tak mnie bolaly cala dobe ze zyc mi sie nie chcialo. Ale teraz zabki zrobione, ostatnia wizyte zaliczylam w Piatek i moge sie juz cieszyc jedzeniem

Przydaloby sie pojezdzic na rowerku ale nie chce mi sie. Sloneczka nie ma dzisiaj i dzien ponury to i energii nie ma....

Milego dzionka dziewczynki
    Kiedys 104kg a dzis walka o lepsza siebie na diecie South Beach

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19

Uprawnienia umieszczania postów