Strona 1 z 19 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 184
Like Tree65Lubią to

Wątek: Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz.

Awatar Essencee
    Essencee jest nieaktywny Znany na forum

Thumbs up Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz.

Witam dziewczynki w nowym watku, mam nadzieje ze ten watek bedzie na tyle nas motywowal ze wspolnie dotrzemy do swoich celow

Nie ma na co czekac

Mialam zaczac diete strukturalna od Wtorku, jednak zaczynam ja od jutra nie bede tego dluzej przekladac i mam nadzieje ze Wy tez nie

Zapraszam
    Madziulek86 lubi to.
    Kiedys 104kg a dzis walka o lepsza siebie na diecie South Beach

Awatar Essencee
    Essencee jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz.

Jutro rano trzeba sie zwazyc i tym razem rowniez zrobie pomiary i bede je kontrolowac bo nigdy tego nie robie i zawsze patrze tylko na wage.

Ciesze sie na sama mysl ponownej walki i jednak forum baaaaaaaaaaaaardzo w tym pomaga.
    Madziulek86 lubi to.
    Kiedys 104kg a dzis walka o lepsza siebie na diecie South Beach

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Essence, no i bardzo dobre posunięcie. Nie ma co czekać, do wtorku, do następnego tygodnia, do ... jakiegokolwiek "cudownego", sądnego dnia, tylko zaczynać od zaraz, bo jak zaczniemy powiedzmy w ten wtorek, to wcale nie będzie lżej zacząć, a tylko niepotrzebnie się będziemy spinać wewnętrznie do tego czasu. I zazwyczaj jest tak, że te spontaniczne akcje przynoszą najlepsze rezultaty.
    Bardzo dobrze planujesz, zapisz sobie gdzieś tę jutrzejszą wagę i pomiary, żeby cię to motywowało, że następnym razem ma być lepiej
    Fajnie, że pozytywnie podchodzisz teraz do odchudzania i, jak piszesz - nie możesz się doczekać ponownej walki. To bardzo dobrze rokuje. Oby ten twój zapał pozostał ci przez całe odchudzanie. Powodzenia !
    "(..) Because really the zone of comfort is a zone of fear. You're afraid to break out of this familiarity. There's nothing good about feeling comfortable."

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Hejo

Bardzo dobrze, że nowy wątek powstał. Często takie posunięcie pomaga przy rozpoczęciu nowej diety, nowego etapu w życiu czy jakkolwiek inaczej by to nazwać

Myślę, że teraz z pewnością Ci się uda jeśli tylko mocno będziesz chciała i założysz sobie zdrowie i dobre samopoczucie jako podstawowy cel. Nie jest najwazniejsze ile kilogramów ubędzie albo ile centrymentrów. Ważne żebyś była z siebie zadowolona, trzymała się planu a efekty przyjdą same

Tak czy siak ciekawe z jakim wyniekiem rozpoczniesz swoją walkę, więc czekamy na pomiary !

Powodzenia życzę i miłego dnia !
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Awatar BellaB
    BellaB jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Radom
    Wpisy na blogu
    3

Witajcie kochane

Przepraszam za nieobecność.

Dziś w nocy wylatuje przyjaciółką, zawoze ja na lotnisko i jade do siostry, wracam w środę.

Powrót do treningów odroczony, bo mam skręcona kostkę taka dobra impreza była w sobotę he he buty na koturnie i ja to nie jest dobre połączenie....

Nowy wątek, nowe postanowienia.... Postaram się dotrzymać Wam kroku i ładnie dietkowac
    Madziulek86 lubi to.

Awatar Madziulek86
    Madziulek86 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    39

Dzień dobrek!
    U mnie wagowa masakra w kolejnych parę dni bo nawet nie tydzień doszedł mi kolejny kg i już mi waga pokazuję 111,6kg O_o ja wiem że dzieci teraz najwięcej będą rosły i ogólnie powiem Wam że czuję się świetnie i naprawdę rośnie mi tylko brzuch bo widzę to po sobie i jeszcze Mama moja i koleżanka mnie podbudowaly potwierdzając że tylko brzuch mi urósł ale martwi mnie bym nie skończyła zaraz z wagą 120 kg lub więcej z Grzesiem najwięcej ważyłam 116,5kg i noe chciałabym tego przekroczyć zwłaszcza że pisali iż z blizniakami standardowy przyrost masy ciała to 10-12kg a ja już prawie mam +10 na liczniku.

Chcę jadąc 3 posiłki dziennie jak kiedyś i nic nie podjadac pomiędzy, z resztą z Grzesiem w ciąży jak byłam na patologii ciąży to tak jadłam i jeden kg mi spadł, haha a że dzieci mają co ze mnie ciągnąć, resztą nigdy nie narazilabym ich na jakąkolwiek krzywdę więc wszytko będzie w miarę rozsądku.

Asiu no to trzymam kciuki za tę strukturalna, ja nie mogę na niej być bo ja po plynnym jedzeniu jestem szybciej głodna jak normalnie.
    Marta u Ciebie widzę duże plany, pisałaś tyle razy o ślubie a jakoś mi to umknęło że to już, zaraz bo te 10msc zleci jak z bicza strzelił

Ewelina a u Ciebie w domu wszyscy jedzą tak jak Ty czy mężowi i synkowi gotujesz mięso, bo jak dobrze ostatnik wychwycilam to Ty wege jesteś i chyba bezglutenowo też co?

Bella to naprawdę dobra impreza była, hehe dobrze ze teraz do Radomia samoloty latają

Biorę się q końcu za sprzątanie bo dzień z synem w domu to totalna rozwalka
    JAK KTOŚ CHCE SZUKA SPOSOBÓW, JAK KTOŚ NIE CHCE SZUKA POWODÓW

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Hej hej
    Madziu, zgadza się, jestem wege, ale gluten spożywam normalnie. To znaczy, z maksymalnym ograniczeniem pszenicy, bo na samą pszenice jestem trochę uczulona i mam po niej przeboje trawienne, ale pieczywo orkiszowe, czy żytnie, które tez zawiera gluten - już spoko, toleruję je normalnie. Narzeczonemu i synkowi, owszem gotuję mięsko. Najczęściej robię tak, że bazę do jakiegoś dania gotuję wegetariańską, a mięsko osobno, żeby każdy się nim poczęstował w swoim zakresie. Chociaż często są też dania typowo wegetariańskie. Narzeczony raczej je zjada. Synek, ech... tak sobie, dość wybredny jest w jedzeniu ogólnie.
    No wiadomo, jak robię rosół, to go nie jem :P Ale gotować, gotuję, jak muszę. Czasem się zdarzy, że zjem coś tam z żelatyną, czy jakimś innym odzwierzęcym produktem, bo już tak strasznie restrykcyjnie tego nie pilnuję. Jajka i produkty mleczne spożywam, z tym, że oczywiście jajka, jak kupuję w sklepie to ekologiczne, albo wolny wybieg. Więc można by powiedzieć, że wyznaję tak zwany lakto-owo-wegetarianizm
    Madziu, to koniecznie musisz teraz patrzeć na to, co jesz i na prawdę trzymać rękę na pulsie, bo jakbyś dobiła do tych 120 kilo, to potem na prawdę będzie baaardzo ciężko zrzucać. Trzymam kciuki, żeby się udało, i żebyś nie dawała się głodowi między posiłkami i jadała regularnie
    Bella, hehe, no to ładna impreza musiała być Kuruj ją w takim razie szybko i wracaj do treningów Ja ostatnio strzaskałam sobie łokieć w tak nieprawdopodobnych okolicznościach, że już bardziej się chyba nie da ... :P Siedząc w toalecie, odwróciłam się gwałtownie i wyorałam łokciem w metalowy kurek od wody, wyjątkowo boleśnie. Do teraz mnie boli ...
    Essence, bardzo ciekawe jesteśmy, jak tam ci zleciał pierwszy dzień nowej diety !
    Madziulek86 lubi to.
    "(..) Because really the zone of comfort is a zone of fear. You're afraid to break out of this familiarity. There's nothing good about feeling comfortable."

Awatar Madziulek86
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    39

Dzień dobry,
    Zapomniałam się rano zwazyc na śniadanie było dzisiaj to co na kolację pierś kurczaka duszona z brokulem i trochę sera żółtego do tego woda z sokiem z cytryny i miodem oraz kawa bezkofeinowa na obiad planuję schabowe z ziemniakami i surówka z kiszonej kapusty z jabłkiem i cebulą skropiona olejem a na kolację nie mam pomysłu.

Zła jestem bo mnie też jakieś chorobsko rozbiera, z synem idę dzisiaj na 16 do lekarza bo żółte gluty się pokazały i zaczyna kaslac, mi też scieka z nosa po gardle,nie da się tego wysmarkac i gardło jakieś suche.

A co u Was?

Awatar BellaB
    BellaB jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Radom
    Wpisy na blogu
    3

Ha ha no tak samoloty latają, ale ja strachliwa jestem i wolę auto, choć samolot to najbezpoeczniejszy ze środków lokomocji, jakoś zaufania do nich nie mam

U mnie plan jest taki, aby zacząć jeść regularnie, bo ostatnio zdecydowanie jadlam za malo, bo z jakością produktów Nir było tak źle, raz tylko kebab wpadł z takich fast foodów. No i czasem jakieś chipsy, piwko.

Madziu no to musisz teraz dbać o siebie, bo znów taka pogoda dziwna, raz ciepło, raz chłodno o przeziębienie nie trudno.

A waga o dziwo nie wzrosła w ogóle, nawet chyba mniejsza jest niż przed urlopem
    Madziulek86 lubi to.

Awatar Madziulek86
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    39

Bella może miałaś więcej ruchu niż normalnie i dlatego waga noe wzrosła

Robię obiad, a dzisiaj pogoda jest przepiękna!

Strona 1 z 19 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów