Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Coś dobrego na odchudzanie?

hektorr jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Coś dobrego na odchudzanie?

Chciałabym się wreszcie wziąć za siebie i znalazłam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w internecie opinie wydają się być dobre, ale czy ktoś z was stosował ten środek i może opisać swoje doświadczenia? Przyznam się że cena jest dość duża jak dla mnie, gdyby działało to nie ma problemu tylko nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto/

Awatar pufetka
    pufetka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Coś dobrego na odchudzanie?

Jeszcze nikt nie wymyślił tabletek po których cudownie chudnie się tyle kg w miesiąc, szkoda kasy.

agataia91 jest nieaktywny Nowy na forum

Najważniejsze są ambicje , dużo motywacji , pracy poprzez ćwiczenia i do tego koniecznie dieta . Ja sobie poradziłam z wszystkim dopiero gdy poszłam do dietetyka .

kama888 jest nieaktywny Nowy na forum

wszystkie te tabletki na odchudzanie to ściema, ruch, regularne ćwiczenia i dieta to podstawa, można się ewentualnie wspierać suplementami, ale tylko naturalnymi, i ze sprawdzonym składem,trzeba czytać składy. Mi pomogły/pomagają l karnityna, Gaba, i Bigup

Vajolet jest nieaktywny Nowy na forum

Jeszcze chyba nie wymyśloo tabletek cud które same za as spalą tłuszcz Aby schudnąć trzeba ćwiczyć regularnie, jeść systematycznie i brac suplementy np takie jak te których ja używam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mimo ze mam problemy z cholesterolem

Ania_ABCfitness jest nieaktywny Nowy na forum

Zgadzam się, że do schudnięcia potrzeba czegoś więcej niż suplementów. Aby skutecznie i zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów, należy przede wszystkim połączyć odpowiednio zbilansowaną dietę z zestawem ćwiczeń. Wskazówek w temacie można szukać – tak jak sugerują moje przedmówczynie – u dietetyka albo na naszym blogu: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Prezentujemy tam porady na temat zdrowego trybu życia, przykładowe zestawy ćwiczeń oraz opisy sprzętów klasy H, czyli do użytku domowego, które wspierają proces odchudzania, pozytywnie wpływając na sylwetkę, zdrowie i samopoczucie. Jeżeli napiszesz, jaki masz cel, na których częściach ciałach najbardziej Ci zależy, postaram się wskazać odpowiednie ćwiczenia i zaproponować konkretne rozwiązanie. Chętnie też odpowiem na dodatkowe pytania, jeżeli się pojawią
    Ekspert sklepu ABCfitness

Uprawnienia umieszczania postów