Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Chcę być Fit !

MarciakBe jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Chcę być Fit !

Witajcie,

no to stało się. Waga poszybowała w górę, a niektóre części ciała w dół 18.02.2017 zobaczyłam wynik 69kg przy wzroście 163cm. W 5 miesięcy przybyło 8kg. Oczywiście nie wiadomo kiedy i gdzie. Pewnie z powietrza Pomarańczowa skórka się zadomowiła i ma się coraz lepiej. Powiedziałam - dość! Od 8go marca jestem na diecie. Poszłam na łatwiznę i zamówiłam pudełka. Zaczęłam ćwiczyć, biegam rano no i jak mam czas to idę na jakieś zajęcia fitness. Zależy mi na tym, aby nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale także się "wyćwiczyć", ujędrnić ciało i po prostu być fit - tak jak chcę. Oglądałam przemiany różnych dziewczyn i jestem pod wrażeniem ich sukcesów. Też tak chcę i się nie poddam

Powodzenia

Awatar BellaB
    BellaB jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Radom
    Wpisy na blogu
    3

Domyślnie Odp: Chcę być Fit !

Witaj Marciak

Widzę, że mamy podobny cel. Tez mam kilka kg które mi przeszkadzaja czuc sie dobrze. Obecnie jestem na etapie treningów Focus T25 z Shaunem T, sa naprawde fajne efekty z tego co widziłam w necie i dowiedziałam sie na grupach na fb. Teraz koncze pierwsza faze, ale u mnie wielkich efektów nie ma bo na początku nie pilnowałam sie bardzo z jedzeniem. Teraz juz wszystko pod kontrola i zobaczymy co z tego będzie.

Powodzenia

MarciakBe jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Chcę być Fit !

Dzięki Bella,

fanie, że nie jestem sama :-) Nie znam treningów o których piszesz, wiec wielkie dzięki za informację chętnie urozmaicę moje ćwiczenia, bo bardzo nie lubię nudy. Ja pilnuję się z jedzeniem i nawet nie idzie mi to źle, pudełka załatwiają za mnie myślenie o tym to mogę, a czego nie. Zrzuciłam już 4,5kg ale od kilku dni waga stoi w miejscu. Nie poddaję się jednak i walczę, a każdy mały sukces napawa mnie optymizmem.

Miłego dnia :-)

Uprawnienia umieszczania postów