Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Dieta pudełkowa

julkaziel jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Dieta pudełkowa

Ja korzystałam przez bardzo długi czas z diety pudełkowej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i dzięki niej schudłam ponad 10 kg! Mają bardzo smaczne posiłki, a do tego nie muszę myśleć o tym, żeby gotować, dzięki czemu mogłam przeznaczyć ten czas na inne rzeczy

EldozeT jest nieaktywny Nowy na forum

Wygodne to jest, ale raczej trudno jest wydać 50 zł czy więcej na nasze jedzenie które przyrządzamy w domu. Do mnie to nie przemawia. Z łatwością można znaleźć w internecie przepisy jakie są używane w tych dietach i zrobić to samo jedzenie znacznie taniej Ale z drugiej strony jeśli ktoś ceni wygodę i swój czas, to rozwiązanie jest idealne dla niego

oleskaoleczka jest nieaktywny Nowy na forum

Próbowałam różnych diet, ale w pracy zawsze dałam się namówić na zamówienie jakiegoś fast fooda, więc wszystkie efekty brały w łeb. Nie mam czasu sobie gotować, więc testuję catering dietetyczny od nich [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i póki co jestem zadowolona, bo są sycące, ale urozmaicone. Zobaczymy, ile uda mi się zrzucić przez miesiąc na takiej diecie.

goonia88 jest nieaktywny Nowy na forum

Każdy poleca tutaj zupełnie inną firmę. Ja też z własnego doświadczenia mogę polecić coś zupełnie innego. Jest to Przełom w odżywianiu. Jest to catering z Warszawy i poleciła mi go znajoma. Korzystam już 6 miesięcy. Widzę poprawę sylwetki i co najważniejsze nie narzekam na jedzenie. Menu jest bogate, potrawy świeże i dobrze przygotowane. Polecam wszystkim z Wa-wy.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów