Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
Like Tree1Lubią to

Wątek: Trizer - nie miałam już siły

Awatar antek60
    antek60 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Knurów

Domyślnie Odp: Trizer - nie miałam już siły

holli75 - a smaczna ta dieta była? Jak z różnorodnością? Kto pyta nie błądzi, a chciałem się upewnić zanim zamówię.

Awatar holli75
    holli75 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Sanok

W diecie znajdowały się przeróżne potrawy - dania obiadowe, szejki, owsianki. Myślę, że nie ma powodu, żeby obawiać się o różnorodność. Gdyby jednak w diecie znalazły się jakieś niechciane składniki, to istnieje możliwość skontaktowania się z dietetykami za pomocą wiadomości pisanych. Skorzystałam z tej opcji tylko raz. Po kilku godzinach miałam już odpowiedź od dietetyka i wprowadzone modyfikacje do diety. Naprawdę wspaniale jest mieć dietetyka na wyciągnięcie ręki.

Awatar antek60
    antek60 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Knurów

Dzięki za szybką odpowiedź!

Nie pozostaje mi nic innego jak podjąć pierwszy krok - potem już będzie z górki. Tak jak czytam te wszystkie pozytywne komentarze, to aż boję się, czy znajomi mnie później rozpoznają.

Awatar EthelStinnett
    EthelStinnett jest nieaktywny Znany na forum

Też korzystałam z tego suplementu - rezultaty były dla mnie zaskakujące. Nigdy wcześniej nie byłam na żadnej diecie. Lubiłam się zdrowo odżywiać i w weekendy prowadziłam bardzo aktywny tryb życia, nigdy jednak nie trzymałam się profesjonalnej diety ułożonej przez dietetyka. Przekonałam się do Trizera ponieważ zaimponowały mi metamorfozy kobiet, które przyjmowały ten spalacz. Po wypełnieniu diety dostałam dietę. No cudo! Wszystkie posiłki ładnie opisane, jasno na białym wiedziałam co mam jeść. Gdy dostałam przesyłkę ze spalaczem byłam już pewna, że dobrze wybrałam. Ładnie zapakowana paczka skrywała w sobie sekret do szczupłej sylwetki. Niestety, już dawno skończył mi się ten suplement, jednak to dzięki niemu mogę się teraz pokazać na siłowni z odkrytym brzuchem!

Awatar Darkka
    Darkka jest nieaktywny Nowy na forum

Zgodnie z zapowiedzią w poprzednich postach podjęłam decyzję o zakupie tego suplementu. Już od kilku dni stosuję rozpisaną dietę i przyjmuję Trizera. Na chwilę obecną odczucia są raczej pozytywne.

Na chwilę obecną straciłam 1,5 kilograma, aczkolwiek domyślam się, że jest to wynikiem utraty wody. Jestem jednak pozytywnie nastawiona, nie oczekiwałam przecież zmiany sylwetki po 4 dniach. Wiadomo - spalacze i dieta działają, ale potrzeba czasu i pracy, żeby zobaczyć wyniki. Z czasem będę uaktualniać swoje pomiary - trzymajcie kciuki!

Dużym plusem jest na pewno poprawa humoru! Nie wiem czy jest to kwestia spalacza, diety, czy może po prostu ekscytacja z rozpoczęcia odchudzania. Mogę jednak śmiało powiedzieć, że w ciągu ostatnich dni chodzę jak nakręcona!
    Padłaś? Powstań, popraw koronę i ruszaj do przodu!

Awatar GBAN
    GBAN jest nieaktywny Znany na forum

Już prawie dałam się zwieść tytułem. Przez chwilę myślałam, że autorka miała jakieś problemy zdrowotne po przyjmowaniu spalacza tłuszczu :O Z tego co wiem to tego typu produkty są raczej bezpieczne, to jakiś mit, że spalacze tłuszczu powodują problemy z metabolizmem. Tym bardziej Trizer - korzystałam przez miesiąc i czułam się wręcz bosko! Czasem chodziłam jak nakręcona. Jadłam więcej niż zwykle a mój organizm i tak spalał tłuszcz. Teraz już nie przyjmuję, ponieważ cieszę się taką sylwetką jaką zawsze chciałam mieć. Zależy mi tylko na jej utrzymaniu, dlatego regularnie trenuję i się zdrowo odżywiam. Tego samego życzę wam!

Awatar derien
    derien jest nieaktywny Nowy na forum

Jak fajnie widzieć tyle pozytywnych opinii o Trizerze! Zdecydowanie mój ulubiony spalacz tłuszczu.

Od zawsze miałam problemy z utratą tłuszczu na brzuchu i udach. W moim przypadku winowajcą były problemy z przemianą materii. Jest to problem, który zauważył zarówno dietetyk oraz znajomy trener. Nie chcę, żeby było to moją wymówka, ale rzeczywiście, pomimo tego, że jadłam zdrowo i potrafiłam zachować umiar, to mój organizm odmawiał współpracy. Już zaczęłam akceptować fakt, że nigdy tak naprawdę nie pozbędę się tłuszczu. Nadzieja przyszła dopiero od mojej cioci, która przeszła niesamowitą przemianę. Zaczęła przyjmować spalacz tłuszczu i w kilka miesięcy straciła ponad 10 kilogramów! Gdy zobaczyłam ją wtedy pierwszy raz, wyglądała jak zupełnie inna osoba. Została też skontaktowana przez zespół odpowiedzialny za stworzenie tego spalacza - umieścili jej metamorfozę na swojej stronie! Chwalę się ciocią!
    http://metamorfozy-opinie.trizer.pl/

Ja nie miałam aż tak spektakularnej przemiany, ale przy moich problemach z metabolizmem cieszyłam się z każdego utraconego kilograma. Trizer bardzo mi pomógł - zmieniłam swoją sylwetkę i odzyskałam nadzieję!

Awatar Bono21
    Bono21 jest nieaktywny Znany na forum

Stało się! Spróbowałem i mogę powiedzieć, że jestem naprawdę miło zaskoczony. Po zamówieniu wypełniłem ankietę i niecałe dwa dni później miałem już gotową dietę. Znajdują się w niej wszystkie te produkty, które chciałem spożywać. Produkty, które chciałem wykluczyć z diety rzeczywiście się w niej nie znajdują. Kaloryczność w porządku. Posiłki są smaczne i łatwe w przygotowaniu. Interfejs strony jest też bardzo prosty, dzięki czemu realizacja planu przebiega gładko i nie widziałem jeszcze potrzeby kontaktu z dietetykami.

Z samego spalacza też jestem zadowolony. O efektywności jeszcze się nie wypowiem, to dopiero 5 dzień jak przyjmuję trizera. Już teraz jednak mogę poświadczyć o łagodnym wpływie na samopoczucie. W przeszłości brałem spalacze, które uniemożliwiały mi zaśnięcie w nocy - nawet gdy przyjąłem je w środku dnia! Trizer przyjmuję nawet o godzinie 17 i nie widzę żadnych zmian w regeneracji.

Awatar Focia22
    Focia22 jest nieaktywny Nowy na forum

Dla mnie istnieją tylko dwa sprawdzone spalacze:
    1. Zbilansowana dieta
    2. Trizer

Na szczęście kupując ten drugi mam zapewniony także ten pierwszy - to właśnie urzekło mnie najbardziej w tym suplemencie. Od dawna miałam problemy z dietą. Straszny ze mnie smakosz. Lubię szczególnie soczyste mięsko w tłustym sosiku! W diecie dołączonej do Trizera otrzymałam pyszne propozycje posiłków, które zaspokoiły moje kubki smakowe. Mięso jem nadal, tyle tylko, że w formie dietetycznej. Na talerzu same smakołyki, a w pasie coraz mniej centymetrów. Sam spalacz tłuszczu działa bardzo sprawnie. Zauważyłam, że tłuszcz robi się bardziej "miękki" i ewidentnie szybciej go ubywa!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów