Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15
Pokaż wyniki od 141 do 146 z 146
Like Tree23Lubią to

Wątek: Zmienianie swojego życia dzięki sile codziennych, małych wyborów.

Awatar ladymama
    ladymama jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Zmienianie swojego życia dzięki sile codziennych, małych wyborów.

Molly, witaj w klubie gruszek U mnie tez zawsze biodra, nogi i pupa wieksze od gory. Ile bym nie wazyla, zawsze pupsko zostaje Aktualnie gore mam 44/46, a dol 48... Masakra...

Awatar molly89
    molly89 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zmienianie swojego życia dzięki sile codziennych, małych wyborów.

Ladymama, to dziwne, że mamy podobny rozmiar, bo przy mnie wagowo jesteś chudzinką. Byłabym gotowa pomyśleć, że przymierzałam jakieś worki, gdyby nie to, że ostatnio rzeczywiście naprzymierzałam się mnóstw ubrań i to w różnych sklepach. W każdym razie niezależnie od rozmiaru muszę się za siebie wziąć i zgubić wagę, bo strasznie mi to psychicznie ciąży. Tzn. te 2 dychy ponad setkę. Gdybym już ważyła te 99 kg to jakoś by to było. To nadal byłoby sporo i musiałabym chudnąć, ale psychicznie byłoby mi łatwiej.

Plus jest taki, że ostatnio żywię się głównie warzywami. Nie przez dietę, tylko mam taki okres, że najchętniej wcinam rzodkiewki, ogórki, kalarepkę, pomidory, szparagi, fasolkę szparagową itp. Może to przez upały, a może dlatego, że wszystko teraz pysznie smakuje. Do owsianki na śniadanie pozwalam sobie na garść borówek lub truskawek, ale ogólnie uważam z owocami. Podczas obiadów króluje u mnie teraz zupa pomidorowa lub pierś z kurczaka/jajko sadzone z mizerią.

Awatar ladymama
    Mieszka w
    Warszawa

To pieknie sie odzywiasz, brawo! Waga na pewno sie odwdzieczy Ja zawsze mialam fajna talie, a teraz talii brak i brzuszysko mi wywalilo, masakra. Chcialabym wazyc ok. 70 kg, wtedy wygladam super. Jak sobie pomysle, ze to jeszcze 30 kg, to mi sie wszystkiego odechciewa...

Awatar ladymama
    Mieszka w
    Warszawa

Molly, jak tam u Ciebie? Milego dnia

PaniPola jest nieaktywny Nowy na forum

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] !

Awatar ladymama
    Mieszka w
    Warszawa

Molly, jak tam u Ciebie?

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15

Uprawnienia umieszczania postów