Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
Like Tree3Lubią to

Wątek: Zmienianie swojego życia dzięki sile codziennych, małych wyborów.

Awatar molly89
    molly89 jest teraz aktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Zmienianie swojego życia dzięki sile codziennych, małych wyborów.

Meta, Femme - macie rację. W takim razie oficjalnie przestaję się martwić wolniejszymi spadkami. W końcu czas i tak zleci, a z każdym utraconym kilogramem będzie coraz lepiej. Dziś na wadze już 125 kg, więc kolejne kostki masła wytopione. Żeby uczcić sukces rano zrobiłam sobie na śniadanie kefir zmiksowany z truskawkami. Oj, pachniało w całej kuchni. Ostatnio mam jakąś ogromną ochotę na wszelkie produkty mleczne: mleko, kefir, maślankę, jogurt, zsiadłe mleko itp. Do łask wróciła też moja ulubiona zupa pomidorowa, bo w ciągu ostatnich miesięcy jakoś o niej zapomniałam.

Dziękuję, że tutaj zaglądacie. To działa motywująco.

O kurczę. Aktualizując suwak uświadomiłam sobie, że za chwilę będzie -10 kg. Kiedy i jak to zleciało?
    Ostatnio edytowane przez molly89 ; 18-01-2017 o 13:28
    Meta86 lubi to.

FemmeFATale. jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Zmienianie swojego życia dzięki sile codziennych, małych wyborów.

Brawo, nic tylko pozazdrościć. Ja się zważę dopiero w niedzielę. Zobaczymy jak będzie u mnie .... A nabiał jest b. Dobry przy odchudzaniu. W gacowaniu jest tego naprawdę bardzo dużo. Kolacja jest zawsze proteinowa więc biały serek ze świeżym szczypiorkiem albo pietruszką - mniam mniam :-)

A zapisujesz już co jesz? Jak nie to do kiosku po zeszyt :-)

Awatar molly89

Na razie moje zapisywanie było szczątkowe i brak mu systematyczności. Tak mi się przypomniało, że z nabiału nie przepadam chyba tylko za serkiem wiejskim. Muszę pomyśleć, co mogę z nim zrobić, żeby był dla mnie smaczny. Za to twaróg ze szczypiorkiem jest pyszny. Nie mogę doczekać się wiosny, kiedy będą świeże rzodkiewki i ogórki, bo jednak te aktualne to nie jest to samo.

Meta86 jest teraz aktywny Znany na forum

molly ja tam się nie ważę codziennie to mnie demotywuje i wpadam w mega obsesję ważenia się 2 razy dziennie do której nawet gumkę do włosów muszę ściągnąć
    Ja jak ostatnio schudłam 10 kg ( oczywiście mi wróciło przez moją głupotę ) to właśnie codziennie na kolację po 18 jadłam serek wiejski i pomidora albo piłam kefir i to był mój ostatni posiłek teraz próbuję do tego wrócić średnio mi wychodzi

A zupę pomidorową uwielbiam ja lubię taką gęstą i daję dużo pomidorów i na koniec jeszcze blenduje całą włoszczyznę
    A serek biały dobry jest z pomidorkiem szczypiorkiem i koprem i śmietaną bądz z jogurtem jak kto woli
    Meta

Awatar molly89

Przypomniało mi się, że przecież lubię serek wiejski z porem i jabłkiem. Może dziwacznie, ale co tam!

Meta, teoretycznie wiem, że zbyt częste ważenie nie jest dobre. Raczej nie ważę się codziennie, ale myślę, że spokojnie co drugi dzień. Natomiast kilka razy dziennie nigdy się nie ważyłam, bo od tego rzeczywiście można zwariować. Koniec końców i tak "rozliczam się" z tygodniowych spadków, a ten mój główny dzień ważenia przypada w poniedziałek. Ach, marzy mi się chociaż to 99 kg, bo przy takiej wadze jak teraz to cały czas jest mi wewnętrznie wstyd, że jak mogłam aż do tego doprowadzić. No ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko trzeba ten wstyd wykorzystać jako motywację.
    Meta86 lubi to.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów