Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
Like Tree2Lubią to
  • 1 Dodany przez Karciabe
  • 1 Dodany przez ewelinawarchol

Wątek: Nowy nick - nowa ja :D :D

Karciabe jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Nowy nick - nowa ja :D :D

Cześć Dziewczyny.
    To ja- Karinabe.
    Nie potrafię się zalogować jako ja, więc musiałam stworzyć nowy post i znowu zacząć od nowa
    Znowu zniknęłam na 2 miesiące, chociaż obiecałam sobie,że tym razem wytrwam.
    Święta i rodzina wzięły górę nad moją dietą i przybyło mnie znowu tu i ówdzie.
    Dziękuję kochana ,że zadzwoniłaś......
    Znowu zapaliła się iskierka, że nie jestem całkiem sama z tymi moimi kilogramami.
    Dziękuję.
    Nie będę zaglądać codziennie, bo nie mam na to czasu, ale jestem i będę.... nawet jeśli mocno nagrzeszę
    Meta86 lubi to.

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Domyślnie Odp: Nowy nick - nowa ja :D :D

Witaj !
    Fajnie, że jesteś z powrotem. Nowy nick, nowy temat, tak jak nowy rok i nowe postanowienia.
    Święta to piękny czas, ale niestety bardzo trudny dla osób dbających o linię i odchudzających się.
    Karinko, wierzę, że akurat kto jak kto, ale ty, która tak pięknie idziesz do przodu, znajdziesz w sobie znowu siłę i motywację, żeby dodatkowym, poświątecznym zwyżkom na wadze, stawić czoła.
    Oczywiście, że z kilogramami nie jesteś sama, masz nas, dobre duszyczki tutaj na forum, które doskonale wiedzą jak to jest i znają ból porażki, jak i słodycz zwycięstwa
    Zaglądaj tak często jak tylko możesz Proponuję jakieś oczyszczanko poświąteczne, dużo owoców i warzyw, oczywiście woda, niech stanie się teraz twoim nieodzownym towarzyszem. Zielona herbatka też fajnie pasuje, do tych zimowych wieczorów, a jak wiadomo, bardzo pozytywnie wpływa na nasze organizmy.
    No i wracaj na dobre tory, patrz pozytywnie w przyszłość, odcinaj słodycze, bo ich pewnie wpadło w Święta trochę. Teraz na nie nie pora. Teraz pora na silną Ciebie, która potrafi się im oprzeć.
    Trzymam kciuki za ten nowy start, po niewielkim kroku w tył. Myślę, że ten krok w tył, to był głównie po to, żeby wziąć rozbieg i teraz zaatakować wagę z podwójną mocą !
    Do dzieła !
    Karinabe lubi to.
    "(..) Because really the zone of comfort is a zone of fear. You're afraid to break out of this familiarity. There's nothing good about feeling comfortable."

Awatar molly89
    molly89 jest nieaktywny Nowy na forum

Karinabe, zaglądasz tu jeszcze? Nie odpuszczaj!

Meta86 jest nieaktywny Znany na forum

Karinka ty jak ja pojawiasz sie i znikasz

Awatar Karinabe
    Karinabe jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Belgia

ja jestem
    Lonk pod moim suwaczkiem
    Bo nie umiałam odzyskać nicku, ale się udało

Mój nowy domek