Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
Like Tree5Lubią to

Wątek: Mogę w tej chwili zacząć od nowa...

FemmeFATale. jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Mogę w tej chwili zacząć od nowa...

Meta przez jakiś czas też się wzbraniałam przed kupnem nowych ciuchów w 20 ale stare się "zmechaciły" a do pracy trzeba przecież chodzić ( choć ostatnio złagodzili nam dress code to trzeba było wybrać się na zakupy).

Ale "mniejszych" rozmiarów nie wyrzucam nigdy- no jakże to! W końcu kiedyś schudne, nie ? A "po drodze" przecież muszę w czymś chodzić, więc "kitrałam" co lepsze części garderoby na zaś! Mam nawet rozmiarowo w workach posegregowane :-) Tylko mój czekoladowy garnitur wisi w szafie na widoku żeby muskał podświadomość zawsze gdy tam zajrzę:-).

Z tym głodem to teraz w mojej diecie jest 150 g grapefruita na 2gi posiłek- no i wczoraj mi zaburczalo! Ale zapytam wodą i dotrzymałam do tej 15.00.

Póki co, odpukać, DIETKUJE wzorowo i ćwiczę wg planu. W poniedziałek robiłam ćwiczenia na brzuch i do dziś czuje te dawno zapomniane mięśnie. Dzisiaj powtórka :-). Ale się muszę przyznać że kondycji mi brak. Kiedyś śmigałam nogami w górę i dół bez zadyszki a teraz ciężko mi 15 powtórzeń zrobić!

Ale za m-c powinno być lepiej.
    Moim odstępstwa od oryginalnej diety jest jedną małą skinny latte :-) ale z czegoś się trzeba cieszyć w życiu, nie?

Awatar molly89
    molly89 jest nieaktywny Znany na forum

Kawa podobno jest dobra na odchudzanie, więc myślę, że skinny latte to fajny sposób na cieszenie się życiem.

Dziś wieczorem miałam mały kryzys samodyscypliny, ale jak przeczytałam, że Tobie tak świetnie idzie z dietą i ćwiczeniami, to też się zmotywowałam, żeby zamiast zjedzenia czegoś niedozwolonego, ruszyć tyłek na długi spacer.

I tak trzymać Molly ! Dzisiaj podjęłaaś świetną decyzje i za każdym następnym razem będzie łatwiej je podejmować!

W tej mojej diecie to kawa niby dozwolona od 3 tygodnia , czyli już, ale ja się raczyłam od samego początku! I dobrze jest!

A propos kawy to podobno dobra na peelingi- i tak się zabieram do tego żeby wypróbować ale nie wiem czy te fusy ze zrobionej kawy czy tylko ze zmielonej a nie zaparzonej mają być?

Robił to ktoś kiedy? No i czy wanna mi się nie zapcha?!

Start 9/1. Cel pierwszy - 99 najpóźniej do końca lutego
    22/1 -EOW2- 101.6/minus 7.9 (szkoda ze wiekszosc to woda, ale I tak b. cieszy)

Meta86 jest nieaktywny Znany na forum

Femme no ja kiedyś robiłam z kawy mielonej takiej ze sklepu sobie kawę i tam jeszcze dodaje się coś nie pamiętam co jakiś żel pod prysznic i cukier chyba ale nie pamiętam ale jest pełno informacji w necie na ten więc pewnei nie jeden przepis znajdziesz na kawowy peeling może tez sobie zrobię

Meta86 jest nieaktywny Znany na forum

Femme gdzie się szlajasz ??:>

Awatar molly89

No właśnie, Femme, gdzie się podziewasz? Nie znikaj, bo to źle wpływa na dietę.

Ło jejku! Złapcie mnie za kołnierz i postawcie do raportu bo znowu prawie sie zgubiłam. Potrzebuję wrócić do mojej checklisty! I do Was :-)

Awatar molly89

Femme, gdzie jesteś? Jak tam dieta? Miałaś do nas wrócić.

revival jest nieaktywny Nowy na forum

witam

nie słyszałam wcześniej o tym programie, ale ma dośc ciekawe załozenia i sobie trochę skopiuje
    Faktycznie ja też robiłam kilka/naście list dlaczego chce schudnąc i co mi to da, tylko,ze jak do nich nie zaglądałam to nic dziwnego,że nic mi to nie dało :P

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów