Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 75
Like Tree10Lubią to

Wątek: wywrócone do góry nogami - powrót...

Awatar misssun
    misssun jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Domyślnie wywrócone do góry nogami - powrót...

Kilka lat temu zgubiłam ponad 20 kg, pięknie utrzymywałam wagę. Kiedy nadeszła upragniona ciąża wszystko się posypało. Teraz mam 30 na karku, cudowną półroczną córeczkę i wiele wiele na plusie. Boję się, bo brak mi dawnego optymizmu. Tamta walka miała przecież być ostatnią. Tymczasem znów tu jestem, przerażona tym co wiem, że mnie czeka. Uda się...prawda?

Awatar ladymama
    ladymama jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: wywrócone do góry nogami - powrót...

Hej! Pewnie, ze sie uda! Ja tez jestem mama, mam rocznego synka. Po ciazy tez bardzo przytylam. Teraz walcze z kilogramami, a jest ich niemalo. Jednak wierze, ze sie uda. Trzymaj sie i powodzenia zycze!

Awatar misssun
    Mieszka w
    Gdańsk

Cholerka, kompletnie nie wiem gdzie posiałam miarkę, a metrówka to zdecydowanie za mało żeby się zmierzyć. Trzeba było się zalogować po pierwszych dniach diety żeby chociaż zaistniał jakiś magiczny plan.

Plan na dziś:

- znaleźć tę głupią taśmę, bo inaczej będę się musiała odmierzać sznurkiem do linijki
    - znaleźć filmiki z ćwiczeniami żebym wiedziała co mnie czeka "od jutra" zanim się na dobre zmotywuję i ruszę tyłek
    - kupić jedzenie... paradoks, ale dieta z pustą lodówką nie działa
    - zacząć zapisywać wszystkie posiłki, kiedyś skutkowało...

Plan na później

- muszę odstawić pieczywo i mleko i to jest dramat!
    - słodycze... dzisiaj mi się wydaje, że jakoś pójdzie, jutro pewnie zmienię zdanie (oby jutro, a nie za godzinę)
    - płyny, nawadnianie, woda, picie... nowa mantra...
    - generalnie dieta własna, pt. wariacje na temat indeksu glikemicznego (nienawidzę gnojka)
    - ćwiczenia (z czasem na pewno... cóż... spacer z wózkiem i podnoszenie bobaska też się liczy, no nie...?)
    - ważenie na początek codziennie, żeby zweryfikować tempo, później rozciągniemy w czasie, pomiary (o ile znajdę miarkę) raz w tygodniu
    ot brzmi tak prosto...
    może jak tak sobie będę wmawiać to samą siebie przekonam
    plan podstawowy dyszka mniej do maja

Awatar ladymama
    ladymama jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Do maja zrzucisz spokojnie Kwestia czasu (no i konsekwencji oczywiscie). Ja to marze o dwucyfrowce na poczatek...

Awatar misssun
    Mieszka w
    Gdańsk

waga z dziś 99.00
    plan z wczoraj niezrealizowany poza zakupami
    świat mi pięknie zawirował w nocy i mam lekkiego cykora, w ciąży lekarz w takich epizodach kazał dostarczać cukru i tak pięknie popłynęłam... czasem chyba z lęku i poczucia, że robi mi się słabo niż realnego zagrożenia

dziś zapowiada się trudny dzień, dzieć jakiś marudny od rana,a pogoda tak lipna, że na spacer nie ma co liczyć
    wróciłam do swoich ziółek z nadzieją, że może nie wyłysieję i trochę mnie ogólnie wspomogą

Meta86 jest nieaktywny Znany na forum

misssun ja cię chyba pamiętam znaczy pamiętam że ci dobrze szło

ja ci proponuje ważenie raz na tydzień bądz 2 aa mierzenie cm raz w miesiącu wtedy lepsze efekty ale zrobisz jak uważasz :P
    misssun lubi to.

Awatar misssun
    Mieszka w
    Gdańsk

cześć, fajnie, że wpadłaś, bo jakoś mi tu pustawo samej ja generalnie taki mam plan z tym ważeniem, ale muszę najpierw załapać bo inaczej mi się to rozlezie na drobne zachciewajki... więc pierwszy tydzień codziennie, a później tak jak mówisz tylko raz, może dwa w tygodniu, a co do mierzenia to masz rację... tylko przekopałam pół chaty i miarki nie mam więc muszę jakąś kupić

Awatar misssun
    Mieszka w
    Gdańsk

ciężkawy dzień, spacer w wersji góry i doliny niemal mnie wykończył i mega mocno miałam ochotę nadrobić kalorie... ale póki co udało się przetrwać
    na dodatek jak nie było żadnych planów to nie było i czas na dietowanie wydawał się dopasowany a teraz nagle się sypią zaproszenia ciastowe, ciasteczkowe itp.

Awatar misssun
    Mieszka w
    Gdańsk

oto i są,dowody smutnej prawdy
    WYMIARY:
    pas/pępek: 120
    biodra: 115
    udo: 70
    ramię: 41
    pod biustem 103

Awatar misssun
    Mieszka w
    Gdańsk

Chyba rzeczywiście przejdę na ważenie dwa razy w tygodniu, bo po wczorajszym wykańczającym spacerze mam wzrost co mnie cholernie irytuje. Dziwne, że wciąż się wkurzam choć tak dobrze znam ten mechanizm i spodziewałam się takiej reakcji...
    99,5 Następne ważenie w poniedziałek... tak będzie jednak zdrowiej dla mojej psychiki

Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów