Dodano:

3
Kategoria: Dieta

Przed tobą ważne wydarzenie, spotkanie, impreza, a dodatkowe kilogramy nie dają ci spokoju? Normalne tempo chudnięcia wynosi około kilogram tygodniowo, ale kiedy do imprezy zostało tylko kilka dni, to nie odczujesz nawet żadnej różnicy. Na szczęście jest sposób, który pomoże ci schudnąć 1 kilogram dziennie. Jednak pamiętaj! Taka dieta może być stosowana krótkotrwale.


Szybka dieta na ważne wyjścia – 1 kilogram dziennie z głowy

Zaprezentowane tutaj wskazówki pozwolą ci szybko schudnąć, ale nie może to być sposób odżywiania stosowany przez długi czas, najlepiej nie dłużej niż trzy lub cztery dni. Warto wiedzieć, że dieta ta skupia się przede wszystkim na utracie wagi i poprawieniu wyglądu. Sam tłuszcz nie spala się tak szybko, więc większość, czego się pozbywamy, to toksyny oraz obrzęki spowodowane zatrzymaniem wody w organizmie. Dobra wiadomość jest taka, że ta oczyszczająca dieta jest doskonałym wprowadzeniem do normalnego odchudzania i nic nie stoi na drodze ku temu, aby nadal gubić kilogramy!


Pij dużo wody!

Pierwszym krokiem szybkiego sposobu na schudnięcie jest picie dużej ilości wody. Dobrej jakości woda mineralna wypłukuje z organizmu toksyny, a także pomaga pozbyć się zatrzymanej wody z organizmu – jest ona magazynowana szczególnie wtedy, kiedy pijemy za mało i organizm nie wie, kiedy otrzyma następną dawkę tego drogocennego napoju. Wypijaj minimum trzy litry wody dziennie, możesz do niej dodać plasterek cytryny, pomarańczy lub grejpfruta. Jeżeli chcesz skupić się na usuwaniu toksyn, to zaraz po przebudzeniu wypij szklankę wody z łyżeczką octu jabłkowego (nie może to być żaden inny ocet!). Ocet jabłkowy stymuluje także metabolizm i przyśpiesza spalanie tłuszczu.

1 kilogram dziennie? Zdrowa dieta!

1 kilgoram dziennie – jedz warzywa i owoce

Żeby móc schudnąć trzy kilogramy w trzy dni, musisz pozbyć się wszelkich pokarmów, które mogą się odkładać w postaci dodatkowych kilogramów. Przez te kilka dni prowadź ścisłą dietę warzywno-owocową. Powinna ona opierać się na jedzeniu jak najmniej przetworzonych warzyw i owoców. Wybieraj świeże surówki, doprawione jedynie odrobiną soku z cytryny. Jeżeli taka dieta jest zbyt restrykcyjna dla ciebie, to możesz włączyć do niej naturalny jogurt, herbatę (bez cukru), a także kilka kromek dietetycznego pieczywa.


Nie używaj soli – 1 kilogram dziennie to możliwe

Sól jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, ale na co dzień spożywamy jej o dużo za dużo! Nadmiar soli prowadzi do zatrzymywania wody w organizmie, powoduje także obrzęki twarzy. Jeżeli chcesz schudnąć jak najwięcej, w jak najkrótszym czasie, to zrezygnuj na kilka dni z solenia. Sól możesz zastąpić kminkiem albo świeżymi liśćmi bazylii.


Pij napar z pokrzywy

Pokrzywa ma mocne działanie oczyszczające, a także moczopędne, więc jeżeli będziesz ją pić przez kilka dni, to na pewno pozbędziesz się kilograma lub dwóch. Suszone liście pokrzywy można kupić w sklepach zielarskich, w aptekach, a także w sklepach ze zdrową żywnością.


Dużo się ruszaj – może spalisz 1 kilogram dziennie?

Ostatnim punktem, który musisz spełnić, aby szybko schudnąć, jest ruch! Przez kilka dni poprzedzających imprezę ruszaj się i poć jak najwięcej. Wybieraj intensywną jazdę na rowerze, taniec czy biegi. Nie ćwicz jednak w dniu imprezy, ponieważ mięśnie świeżo po ćwiczeniach są “napompowane” i mogą dodawać ci kilogramów.

KOMENTARZE

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane

Przecierz to normalna dieta jest

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi

Przecierz to normalna dieta jest

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi

To chyba dobrze leprze niż odchudzające leki