Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Rynek suplementów diety rozwija się bardzo dynamicznie. Producenci odżywek starają się cały czas odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie klientów i przygotowują nowe propozycje, których zadaniem jest wsparcie sportowców i osób aktywnych fizycznie. Dzięki odpowiednio dobranym preparatom można liczyć na lepsze rezultaty przeprowadzonego treningu. Warto zwrócić uwagę na produkt Mesomorph – booster treningowy, który cieszy się dużą popularnością wśród osób ćwiczących.

Charakterystyka APS Mesomorph

APS Mesomorph wspiera realizację treningu, szczególnie osób, których plan treninowy jest ukierunkowany na rozbudowę sylwetki. Składniki zawarte w preparacie przyczyniają się do intensyfikacji produkcji tlenku azotu, co przekłada się na lepsze odżywienie mięśni i ich lepszą pracę. Poprawie mogą ulec również siła i wytrzymałość. APS Mesomorph dostarcza odpowiednią dawkę energii niezbędną do przeprowadzenia intensywnego treningu.

Składniki w APS Mesomorph

Swoją skuteczność preparat Mesomorph zawdzięcza przede wszystkim odpowiednio dobranym składnikom aktywnym. Wśród nich warto wymienić między innymi: beta-alaninę polecaną osobom, które chcą zwiększyć swoją wytrzymałość. Wraz z histydyną wchodzi w skład karnozyny znajdującej się w mięśniach. Azotan kreatyny i jabłczan dwukreatyny wpływają na odpowiedni poziom ATP, nośnika energetycznego w organizmie.
Jabłczan cytruliny wpływa na zwiększenie produkcji tlenku azotu, co przekłada się na efekt pompy mięśniowej. NO rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu transport krwi i składników odżywczych do pracujących mięśni może przebiegać sprawniej. L-tauryna wykazuje działanie pobudzające, zwiększa poziom odczuwanej energii, pozwala również na utrzymanie odpowiedniego metabolizmu komórkowego.

Dawkowanie APS Mesomorph

Booster treningowy APS Mesomorph należy przyjmować wyłącznie w dni treningowe. Jedną porcję (15,5 g) należy rozpuścić w odpowiedniej ilości wody i spożyć około 30 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń. Produktu nie powinny stosować dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Należy stosować się do wszystkich wskazówek producenta.

APS Mesomorph – sklep

Preparat przygotowany przez firmę APS jest łatwo dostępny. Znajdziemy go w asortymencie sklepów stacjonarnych zajmujących się sprzedażą suplementów dla sportowców, a także w ofercie sklepów internetowych. Cena za opakowanie o gramaturze 388 g wynosi około 190 zł.