Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Wiele osób uprawia różne dyscypliny sportowe. Robią to w celu osiągania dobrych wyników, zyskania sławy, pieniędzy, ale przede wszystkim robią to dla siebie. Regularne uprawianie sportu wpływa pozytywnie nie tylko na zdrowie i wygląd, ale również na samopoczucie. Spora grupa ludzi uprawia sporty siłowe. Bardzo popularne są również sporty, w których najważniejsza jest szybkość, np. siłowo-szybkościowe. Zarówno pierwszej, jak i drugiej grupie sportowców przyda się odpowiednia dieta połączona z właściwym planem treningowym. Nie bez znaczenia jest też odpowiednia suplementacja z wykorzystaniem właściwych produktów. Przykładem takiego suplementu jest 100% Creatine Monohydrate firmy BioTech zapewniający skuteczne działanie.

BioTech 100% Creatine Monohydrate – skład o potwierdzonej skuteczności

W preparacie BioTech 100% Creatine Monohydrate zastosowano mikronizowany monohydrat kreatyny, który jest bardzo popularnym i skutecznym wsparciem stosowanym przez sportowców. Badania potwierdziły jego skuteczność, więc nic dziwnego, że w przypadku regularnej suplementacji efekty stosowania BioTech 100% Creatine Monohydrate są widoczne bardzo szybko.

Zastosowany monohydrat kreatyny to substancja, która naturalnie występuje w mięśniach człowieka. Kreatyna jest ważnym związkiem biorącym udział w resyntezie ATP, które odpowiada za zapewnienie energii niezbędnej dla mięśni. Kretyna zwiększa pulę fosfokreatyny w komórkach mięśniowych. Opinie na temat BioTech 100% Creatine Monohydrate są pozytywne, ponieważ już po kilku tygodniach można zauważyć pierwsze efekty.

Suplement ten jest przeznaczony zarówno dla sportowców zawodowych, jak również dla amatorów. Nie tylko wpływa na wpływa na resyntezę ATP w mięśniach, ale również działa antykatabolicznie, zwiększa syntezę białek mięśniowych oraz wspiera proces wzrostu beztłuszczowej masy ciała. Wspomaga także regenerację, dzięki której organizm będzie szybciej gotowy do kolejnych treningów.

Skuteczne dawkowanie BioTech 100% Creatine Monohydrate

Jedna porcja suplementu to 5 g monohydratu kreatyny, które należy zmieszać z 500 ml dowolnego napoju. Producent zaleca, by w pierwszym tygodniu przyjmowania (faza nasycania organizmu) przyjmować 4 porcje produktu dziennie – 2 przed treningiem i 2 po nim. Później następuje tak zwana faza podtrzymania. Tutaj należy przyjmować 1 porcję przed treningiem i 1 porcję po jego zakończeniu, więc dziennie należy przyjmować 2 dawki suplementu. W celu uzyskania optymalnych rezultatów warto przyjmować omawiany produkt na pusty żołądek. Oczywiście nie należy nim zastępować zróżnicowanej diety, ale można ją wspomóc.

Dostępność produktu w Polsce

Nikt nie powinien mieć problemów z dostępem do tego produktu, ponieważ w kraju działają liczne sklepy sprzedające BioTech 100% Creatine Monohydrate. Suplement ten jest dostępny zarówno w sprzedaży stacjonarnej, jak i internetowej. Kolejną zaletą jest niska cena BioTech 100% Creatine Monohydrate, wynosi ona około 45 zł za opakowanie o gramaturze 500 g.