Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Wiele osób uprawia sport zawodowo i amatorsko. Chcą nie tylko osiągnąć sławę i doskonałe rezultaty, przede wszystkim zależy im na zapewnieniu sobie dobrego samopoczucia, zdrowia oraz na wypracowaniu estetycznej sportowej sylwetki. W walce o takie korzyści pomagają regularne treningi oraz stosowanie zbilansowanej diety. Dodatkowo dietę i ćwiczenia można wspomagać odpowiednimi suplementami, takimi jak BioTech Hyper Mass, który oferuje skuteczne działanie.

BioTech Hyper Mass – wysoka jakość i skuteczność

Odżywka znana na rynku pod nazwą BioTech Hyper Mass gwarantuje korzystne efekty już po krótkim czasie regularnego stosowania. Wysoka jakość tego produktu mówi sama za siebie i nie trzeba jej dodatkowo zachwalać. W tym zakresie cenowym jest to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej profesjonalnych suplementów diety dla sportowców. Liczne pozytywne opinie o BioTech Hyper Mass stanowią najlepszą reklamę tego produktu.

Bardzo dużym atutem tego preparatu jest wysoka zawartość białka oraz węglowodanów złożonych, co przekłada się na przyrost masy mięśniowej i wydajne działanie produktu. Kolejne zalety opisywanego suplementu to doskonały smak (m.in. wanilia i czekolada) oraz idealna rozpuszczalność.

W tabeli składu tego produktu można znaleźć bardzo wiele elementów wpływających korzystnie na przyrost masy mięśniowej i poprawę parametrów treningowych. Jedna porcja to 65 g suplementu. Jej wartość energetyczna to 245 kcal. Zawiera ona białka, węglowodany oraz monohydrat kreatyny, który wspomaga proces dostarczania mięśniom dodatkowej energii. Liczne aminokwasy dostępne w składzie są również istotne dla zapewnienia odpowiedniej budowy i rozrostu tkanki mięśniowej, a także siły.

BioTech Hyper Mass – właściwe dawkowanie

Oczywiście bardzo ważne jest odpowiednie dawkowanie BioTech Hyper Mass. Producent zaleca zażywanie 1–3 porcji każdego dnia w zależności od zapotrzebowania, które warto skonsultować ze specjalistą. Zasady dawkowania znajdują zastosowanie zarówno w dni treningowe, jak również w te, w których nie zostały zaplanowane żadne ćwiczenia. Przekroczenie dozwolonej dziennej dawki może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Suplementu tego nie wolno używać jako zamiennika diety i ćwiczeń, ponieważ spełnia on zadanie uzupełniające. Produktu nie mogą przyjmować dzieci, kobiety w ciąży oraz matki karmiące.

Kupno produktu

Wiele sklepów z suplementami posiada w swoim asortymencie BioTech Hyper Mass. Produkt jest dostępny zarówno w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i w sklepach internetowych, więc nikt nie powinien mieć większych problemów z dostępem do tego suplementu, niezależnie od miejsca swojego zamieszkania. Cena BioTech Hyper Mass to około 40 zł za 1000 g, jednak większe opakowania są tańsze w przeliczeniu na kilogram. Koszt nie jest wysoki i nie nadweręży budżetu, a w zamian kupujący otrzymuje najwyższej jakości produkt o potwierdzonym skutecznym działaniu, pod warunkiem regularnego zażywania zgodnego z zaleceniami producenta.