Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Zapotrzebowanie na białko u osób aktywnych fizycznie może okazać się zdecydowanie większe. Rynek suplementów diety rozwija się niezwykle dynamicznie i możemy na nim znaleźć wiele odżywek białkowych, których głównym zadaniem jest wsparcie osób ćwiczących i pomoc w częściowym pokryciu zapotrzebowania na proteiny. Przed zakupem suplementu warto więc zapoznać się z jego składem i zdecydować, który najbardziej nam odpowiada. Możliwości jest tutaj wiele i tak naprawdę wyłącznie od nas zależy, który produkt zdecydujemy się stosować. Warto zwrócić uwagę na odżywkę Carnivor, zawierającą białko wołowe.

Carnivor – charakterystyka odżywki

Carnivor to odżywka białkowa przeznaczona przede wszystkim dla osób aktywnych fizycznie, których treningi są ukierunkowane na rozbudowę masy mięśniowej. Dzięki przeprowadzonym wcześniej analizom specjalistom firmy Muscle Meds udało się stworzyć skuteczny suplement wysokiej jakości. To właśnie doskonały izolat białek wołowych, który skutecznie wspiera rozbudowę mięśni. To prawie 350% bardziej skoncentrowane źródło aminokwasów niż stek z polędwicy wołowej. Jest to także świetny zamiennik białka serwatkowego. Nowoczesne technologie wykorzystane podczas produkcji tego preparatu (ekstrakcja, hydroliza, filtracja) sprawiają, że wraz z suplementem do ustroju mogą trafić najwyższej jakości proteiny.

Składniki Carnivor

Kompleks składników w tym produkcie jest rzeczywiście godny uwagi. Podstawowym elementem formuły suplementu jest oczywiście izolat białka wołowego. Jednak to nie wszystko, w zestawieniu składników pojawiają się między innymi kreatyna, która ułatwia proces rozbudowy sylwetki, oraz aminokwasy BCAA, które wpływają na prawidłową regenerację i odbudowę mięśni. Carnivor intensyfikuje syntezę białek mięśniowych i zmniejsza ryzyko ich degradacji.

Dawkowanie Carnivor

Sposób dawkowania suplementu został ustalony przez producenta i nie ma potrzeby jego samodzielnego modyfikowania. Tylko stosowanie się do wszystkich wskazówek firmy Muscle Meds zagwarantuje osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Liczba stosowanych porcji jest uzależniona od indywidualnego zapotrzebowania na proteiny. Dziennie należy przyjmować 1–3 porcji. Pojedynczą porcję (ok. 33 g) należy rozpuścić w 250 ml wody i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Produktu nie powinny stosować kobiet w ciąży, dzieci i matki karmiące piersią. Przed rozpoczęciem suplementacji należy zapoznać się ze wszystkimi przeciwwskazaniami do jego stosowania.

Carnivor – sklep, cena

Carnivor firmy Muscle Meds to produkt łatwo dostępny, można go kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dostępny jest w kliku gramaturach, cena za opakowanie zawierające 1816 g proszku wynosi około 180 zł.