Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Osoby intensywnie trenujące wiedzą, że odpowiednie przygotowanie do aktywności jest niezwykle istotnym elementem, szczególnie przed planowanymi długimi sesjami treningowymi. Wsparcie może zapewnić odpowiednia suplementacja. Tutaj sprawdzą się preparaty przedtreningowe Ich stosowanie może wspomóc realizację treningu, co z pewnością wpłynie na osiąganie lepszych wyników. Firma Trec w kategorii przedtreningówek proponuje suplement diety Carnotrix, którego działanie postaramy się przybliżyć.

Carnotrix – krótka charakterystyka produktu

Carnotrix to propozycja dla osób, które szukają wsparcia w ciężkich treningach. Działanie Carnotrix ma za zadanie podnieść efektywność i intensywność treningów, dzięki czemu realizowane aktywności będą dłuższe. Jednocześnie można oczekiwać, że dzięki stosowaniu Carnotrix zmniejszy się ryzyko pojawienia się potreningowej bolesności mięśniowej i tzw. zakwasów. Carnotrix to produkt nowej generacji, dzięki czemu zapewnia działanie różniące się od popularnych produktów, których skład zazwyczaj zawiera głównie kofeinę czy kreatynę. Dostajemy produkt, który będzie skutecznie nasilał produkcję tlenku azotu. To sprawi, że realizowany trening może okazać się bardziej efektywny. Obecność boosterów treningowych sprawia, że Carnotrix oprócz tego, że podnosi zdolności treningowe, pomaga także przyspieszyć transport niezbędnych składników odżywczych do ciężko pracujących mięśni.

Skład i dawkowanie Carnotrix

Produkt wprowadzony przez firmę Trec w swoim składzie zawiera cenne składniki korzystnie wpływające organizm i poprawiające jakość treningu. W składzie znajdziemy beta-alaninę, jabłczan L-argininy czy L-histydynę. To te składniki, które gwarantują aktywne działanie preparatu. Suplement powinno się przyjmować wyłącznie w dni treningowe, a zalecana przez producenta dawka wynosi od 4 do 6 kapsułek. Suplement należy przyjmować ok. 60 minut przed treningiem.

Opinie na temat Carnotrix

Suplement przygotowany przez firmę Trec to produkt, który ceniony jest przez stosujących głównie za świetną jakość i działanie. To doskonała propozycja, która zadowala nawet najbardziej wymagających. Przede wszystkim osoby, które zdecydowały się na jego stosowanie, najczęściej podkreślają niezwykle aktywne działanie i wyczuwalny wpływ na zdolności treningowe. Większość osób podkreśla, że już od pierwszej dawki zauważalne jest działanie preparatu. Jednocześnie pojawiają się również takie opinie, że produkt gwarantuje lepszą ochronę przed zakwasami i przy jego przyjmowaniu można oczekiwać, że proces regeneracji po treningu będzie przebiegać lepiej.