Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Każdy jak najdłużej chciałby być zdrowy i w pełni sprawy. To, jak człowiek będzie czuł się na starość, w dużej mierze zależy od diety oraz stylu życia, jaki prowadził wcześniej. Powszechnie wiadomo, że dobrze zbilansowane żywienie powinno być źródłem wszystkich składników odżywczych, witamin oraz makro- i mikroelementów. Niestety, dzisiaj nawet jeśli człowiek chce zdrowo jeść, to dookoła jest mnóstwo żywności wysokoprzetworzonej, a co za tym idzie ubogiej, we wszystkie składniki odżywcze. Aby nie dopuścić do niedoborów składnikowych, warto skorzystać z preparatów, które będą idealnym sposobem na uzupełnienie ewentualnych braków. Oczywiście suplement suplementowi nierówny, dlatego warto poczytać i wybrać najlepsze rozwiązanie – preparat zawierający magnez w dobrze przyswajalnej postaci – Chela Mag B6.

Rola magnezu w organizmie

Magnez bardzo często przez naukowców i lekarzy nazywany jest pierwiastkiem życia i energii – nie bez przyczyny. Ten niezwykły mikroelement jest wręcz niezbędny do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Pozwala on na zachowanie równowagi biochemicznej organizmu, bierze udział w syntezie paliwa komórkowego, a także w ponad trzystu enzymatycznych reakcjach. Pełni on szereg funkcji, dlatego gdy organizm odczuwa jego niedobór, od razu o tym informuje. Mowa tutaj o dekoncentracji, zmęczeniu, senności – za tym wszystkim stoi magnez. Jest niezastąpiony podczas codziennej pracy mięśni oraz wspomaga działanie serca i całego układu krwionośnego. Bez magnezu ani rusz, a dlaczego warto wybrać magnez Chela Mag B6?

 

Dlaczego działanie Chela Mag B6 jest bardziej efektywne niż innych preparatów?

Niejednokrotnie udowodniono, że działanie Chela Mag B6 nie ma sobie równych. Wszelkie opinie o Chela Mag B6 są niemalże jednogłośne. Każdy, kto sięgnął po preparat raz, chce więcej. Efekty Chela Mag B6 są piorunujące – można je zauważyć już po pierwszych miesiącach stosowania suplementu. Dlaczego Chela Mag B6 ma taką przewagę nad innymi preparatami dostępnymi na rynku farmaceutycznym? Wszystko za sprawą chelatu aminokwasowego. Jest to specyficzna forma magnezu, w której pierwiastek ten łączy się z innym związkiem. W ten sposób magnez działa szybciej – jest lepiej przyswajalny przez organizm człowieka. Dodatkowo – w przeciwieństwie do innych form – ta jest odporna na działanie reakcji metabolicznych. Od kiedy Chela Mag B6 pojawił się na rynku, można powiedzieć, że zrewolucjonizowała go i „wymiótł” konkurencję.

Jak dawkować Chela Mag B6? Gdzie można dostać preparat?

Jeśli chodzi o dawkowanie Chela Mag B6, to tutaj warto zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na ulotce. Suplement należy zażywać zgodnie z zaleceniami producenta – tylko w ten sposób można liczyć na oczekiwane rezultaty. Preparat jest łatwo dostępny. Można go spotkać w sklepie Chela Mag B6 czy w aptece. Cena Chela Mag B6 różni się w zależności od rodzaju (forte, mama, dziecko, skurcz) oraz ilości kapsułek. Mieści się jednak w przedziale od 10 do 20 złotych.