Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Crea Bomb to zaawansowany matrix kreatynowy dostarczający do organizmu przede wszystkim dużą dawkę kreatyny. Suplement jest polecany głównie kulturystom oraz osobom aktywnym fizycznie, które dążą do szybkiej budowy masy mięśniowej. Systematyczne stosowanie preparatu może przyczyniać się do optymalnego zwiększenia siły i wytrzymałości mięśniowej.

Crea Bomb – właściwości

Kreatyna to niezwykle istotny związek przyczyniający się do efektywnego budowania sylwetki. Crea Bomb to zaawansowany produkt, w którego składzie znajduje się aż 6 form kreatyny najwyższej jakości, m.in. monohydrat kreatyny i pirogronian kreatyny.  Optymalne połączenie wysokiej jakości składników sprawia, że suplement Crea Bomb przyczynia się do poprawy efektów wypracowywanych w trakcie treningu. Kreatyna bierze udział w syntezie ATP, a także wspiera pracę układu nerwowego. Może wpływać na ograniczenie zmęczenia, dzięki czemu przeprowadzony trening może przynosić lepsze rezultaty. W składzie suplementu znajdziemy również magnez, witaminę B3, a także taurynę, która zwiększa poziom odczuwanej energii niezbędnej podczas ćwiczeń.

Crea Bomb – opinie

Suplement Crea Bomb cieszy się pozytywnymi recenzjami kulturystów oraz osób aktywnych fizycznie. Dzięki działaniu suplementu odczuwalne są zwiększona siła i większa wytrzymałość. Według opinii klientów działanie suplementu jest bardzo szybkie, a jego efekty utrzymują się stosunkowo długo. Kompleksowo dobrane składniki, pochodzące z bezpiecznych źródeł, to gwarancja bezpieczeństwa stosowania produktu. Preparat jest dostępny w wielu smakach, dzięki czemu bez problemu można wybrać taki, który najbardziej odpowiada naszym upodobaniom.

Crea Bomb – dawkowanie

Crea Bomb to suplement w formie proszku. Według wskazówek producenta należy go rozpuścić w 400 ml wody. Na początku stosowania Crea Bomb należy przyjmować jedną porcję na każde 15 kg masy ciała w celu nasycenia mięśni kreatyną. Po 5 dniach należy przyjmować tylko jedną porcję (6 g), co pozwoli na utrzymanie odpowiedniego poziomu kreatyny po fazie ładowania. Fazę tę można pominąć i od razu rozpocząć suplementację od stosowania  jednej dawki produktu dziennie.