Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Osoby, których treningi wymagają dużej siły i wytrzymałości, często sięgają po wsparcie odpowiednich suplementów diety. Wielu producentów przygotowuje dla klientów produkty wysokiej jakości, których działanie rzeczywiście może wspomagać realizację określonego celu treningowego. Wśród licznych preparatów, jakie pojawiają się w sprzedaży, warto zwrócić uwagę na grupę gainerów. Należy do niej suplement Dymatize Super Mass Gainer.

Dymatize Super Mass Gainer – charakterystyka produktu

Głównym składnikiem omawianego gainera jest duża dawka węglowodanów złożonych, które są łatwo wchłanialne, dzięki czemu mogą zostać szybko wykorzystane przez organizm. Jest to produkt wysokokaloryczny, dlatego świetnie sprawdzi się u osób, które dążą do zwiększenia masy ciała, jest doskonałym uzupełnieniem diety. Ważnym elementem formuły Dymatize Super Mass Gainer jest również białko. W produkcji tego suplementu wykorzystano m.in. koncentrat, izolat i hydrolizat białek serwatki oraz kazeinę micelarną. Wykorzystanie kilku form białka sprawia, że są one uwalniane stopniowo i dostarczane przez dłuższy czas, nawet po zakończeniu aktywności fizycznej.

Dzięki stosowaniu tego preparatu mamy pewność, że do organizmu trafią składniki niezbędne do regeneracji i rozbudowy mięśni. Z kolei monohydrat kreatyny jest bardzo dobrym źródłem energii dla mięśni, które podczas treningu są poddawane dużemu obciążeniu. Dzięki temu przeprowadzenie intensywnego treningu siłowego może okazać się łatwiejsze. Produkt został uzupełniony o dużą dawkę witamin z grupy B, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz wspierają działanie pozostałych składników.

Dawkowanie i cena Dymatize Super Mass Gainer

Według ustaleń producenta Dymatize Super Mass Gainer powinien być przyjmowany w dni treningowe po zakończeniu aktywności fizycznej. Jedną porcję należy rozpuścić w 700 ml wody, wymieszać i spożyć zaraz po przygotowaniu. Nie należy samodzielnie modyfikować dawkowania ustalonego przez producenta, ponieważ nie zwiększy to działania preparatu, a może wywołać skutki uboczne. Omawiany produkt jest łatwo dostępny, można go znaleźć zarówno w stacjonarnych sklepach z odżywkami, jak i w sklepach internetowych. Cena za opakowanie o gramaturze 5400 g wynosi około 190 zł.

Opinie o Dymatize Super Mass Gainer

Dymatize Super Mass Gainer to produkt, który jest oceniany bardzo dobrze przez osoby, które miały okazję go stosować. Jest doskonałym uzupełnieniem diety i regularnie podejmowanej aktywności fizycznej. Swoje skuteczne działanie preparat zawdzięcza przede wszystkim odpowiednio dopasowanym składnikom wysokiej jakości.