Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Prawidłowa i sprawna regeneracja po zakończeniu ćwiczeń jest niezwykle istotna w kontekście rozbudowy mięśni. Właśnie dlatego warto szukać dobrych suplementów, które będą w stanie wspomóc ten proces. Wśród tego typu produktów znajduje się między innymi FA Xtreme Detonator, który wpływa na efekty wypracowywane podczas treningu, a także po jego zakończeniu.

Charakterystyka FA Xtreme Detonator

Przede wszystkim należy powiedzieć, że FA Xtreme Detonator to produkt skierowany przede wszystkim do osób aktywnych fizycznie, które chcą pracować nad swoją sylwetką i rozbudować masę mięśniową. Skład preparatu został przygotowany w sposób przemyślany, formuła została pozbawiona wypełniaczy i cukru, a wykorzystane składniki charakteryzują się wysoką jakością. Należy podkreślić, że dzięki stosowaniu FA Xtreme Detonator rozbudowa mięśni może przebiegać sprawniej. Dodatkowo można przyspieszyć powrót mięśni do pełnej sprawności po ćwiczeniach, co powoduje, że stosunkowo szybciej można być gotowym na kolejny trening. FA Xtreme Detonator przyczynia się do utworzenia w organizmie środowiska odpowiedniego do wzrostu mięśni.

Składniki FA Xtreme Detonator

Składniki odżywki zostały podzielone na dwa kompleksy, których działanie ma się wzajemnie uzupełniać, by wspierać ćwiczącego w realizacji celu. Pierwszy kompleks obejmuje aż pięć różnych form kreatyny, która jest wykorzystywana w procesie magazynowania energii służącej między innymi do syntezy ATP. Dzięki temu kreatyna jest doskonałym źródłem energii dla mięśni, poddawanych dużemu obciążeniu. Korzystne właściwości tego związku są wykorzystywane szczególnie w sportach siłowych, charakteryzujących się wysoką intensywnością.

W składzie FA Xtreme Detonator znajdziemy również drugi kompleks – połączenie aminokwasów, między innymi beta-alaniny, AAKG, tauryny i cytruliny. Beta-alanina ma niewątpliwy wpływ na wytrzymałość podczas treningu, z kolei arginina w formie alfaketoglutaranu zwiększa produkcję NO w organizmie, co przyczynia się do powstania pompy mięśniowej w trakcie ćwiczeń. Dodatkowo FA Xtreme Detonator został wzbogacony o witaminy i minerały, które wykazują między innymi właściwości antyoksydacyjne – pomagają w usuwaniu wolnych rodników z ustroju.

Jak stosować FA Xtreme Detonator?

Produkt należy przyjmować wyłącznie w dni treningowe. Według zaleceń producenta należy stosować pojedynczą porcję preparatu (10,5 g wymieszane z 250 ml wody) dwa razy w ciągu dnia – 30 minut przed rozpoczęciem aktywności oraz 30 minut po zakończeniu treningu. Produkt nie powinien być przyjmowany przez kobiety w ciąży, matki karmiące oraz dzieci. Nie jest to również zamiennik odpowiednio zbilansowanej diety. Należy pamiętać, że suplementacja jest tylko uzupełnieniem regularnej aktywności fizycznej i odpowiedniego sposobu żywienia.