Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Każda osoba aktywna fizycznie, które regularnie trenuje na siłowni, dąży do wypracowania estetycznej sylwetki. Ważnymi elementami w trakcie tego procesu są odpowiednie treningi oraz dobrze zbilansowana dieta. Wiadomo jednak, że w wielu przypadkach potrzebujemy dodatkowego wsparcia, a w tej sytuacji świetnie sprawdzi się odpowiednia suplementacja. Produkt Gain Bolic to wysokiej jakości gainer, który przyczynia się do zwiększenia masy ciała i rozbudowy sylwetki. Produkt polecany jest przede wszystkim kulturystom oraz osobom aktywnym fizycznie, pracującym nad rozbudową mięśni.

Gain Bolic – właściwości

Gain Bolic to wysokiej jakości skuteczna odżywka wspierająca osoby aktywne fizycznie dążące do rozbudowy mięśni. Podobnie jak inne suplementy oferowane przez markę Olimp odżywka Gain Bolic zawiera składniki najwyższej jakości. Ponadto preparat jest produkowany przy użyciu najnowocześniejszych technologii, a podczas tego procesu zachowane są najwyższe standardy produkcji.

Gain Bolic – składniki

Gainer Gain Bolic to głównie połączenie najwyższej jakości węglowodanów i wartościowego białka. Komponenty te wspierają przyrost masy mięśniowej, wpływają na rezultaty osiągane podczas treningu oraz przyczyniają się do sprawnej regeneracji potreningowej. W formule suplementu wykorzystano między innymi kazeinę micelarną, białko serwatkowe, albuminę jajeczną, a także węglowodany o zróżnicowanym indeksie glikemicznym. Ponadto odżywka została uzupełniona o kreatynę, taurynę oraz olej MCT. Suplement Gain Bolic marki Olimp zawiera również witaminy i minerały, które doskonale uzupełniają działanie pozostałych składników i pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu.

Gain Bolic – działanie

Preparat może być stosowany zarówno przez sportowców, jak i osoby ćwiczące rekreacyjnie, które dążą do rozbudowy sylwetki i poprawy ogólnych zdolności wysiłkowych. Gain Bolic to także doskonały sposób na to, by dostarczyć do organizmu odpowiednią liczbę kalorii i częściowo pokryć dzienne zapotrzebowanie. Dzięki zawartości odpowiednio wyselekcjonowanych składników preparat skutecznie stymuluje procesy budowy masy mięśniowej, a także przyspiesza regenerację organizmu po intensywnym treningu.

Gain Bolic – dawkowanie

Według wskazówek producenta Gain Bolic należy stosować zarówno w dni treningowe, jak i te przeznaczone na odpoczynek. Maksymalna dzienna dawka to 3 porcje produktu. Należy zawsze stosować się do zaleceń ustalonych przez producenta. Nie należy samodzielnie modyfikować przyjmowanej dawki, ponieważ nie zwiększy to efektów, a może wywołać nieporządne skutki uboczne.