Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Firma Hi Tec na rynku suplementów to jeden z wiodących producentów, który cały czas stara się rozwijać, a jego produkty sprzedają się świetnie. Wiele tych propozycji przygotowywanych jest z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą otrzymać doskonały produkt pozwalający na wypracowanie lepszych osiągnięć na treningu. W ofercie tej firmy znajdziemy kompleksy witaminowe, odżywki białkowe, gainery, kreatynę, produkty, dzięki którym lepiej ma przebiegać spalanie tłuszczu, a także propozycje pobudzające. Jeśli chodzi o te produkty, które można polecić, na pewno są to odżywki białkowe takie jak między innymi Hi Tec Protein 80. Na tę odżywkę oczywiście dobrze będzie zwrócić uwagę, zainteresować się jej dokładnym składem, by można było zdecydować, czy ten produkt spełni nasze oczekiwania.

Czym jest Hi Tec Protein 80?

To wysokobiałkowy produkt, w którego składzie zawarto minimum 80% protein o doskonałej wartości biologicznej i dlatego można oczekiwać, że będzie działał skutecznie. Suplement przygotowany jest z użyciem białka serwatkowego, które producent dodatkowo zdecydował się uzupełnić białkiem pszenicznym. Jeśli ktoś realizuje ciężkie plany treningowe, to takie zestawienie składników dobrze się sprawdzi, ponieważ dzięki niemu będzie można dostarczyć składniki w postaci aminokwasów egzogennych i endogennych. To, co również zasługuje na podkreślenie, to fakt, że ten produkt pozwala nam na częściowe uzupełnienie w organizmie brakujących składników, które przy budowie masy mięśniowej są tak bardzo ważne.

Charakterystyka Hi tec protein 80

Ten produkt, który firma Hi Tec wprowadziła do sprzedaży, przygotowany jest w solidny sposób. Firma postarała się o przygotowanie dla nas odżywki, która ma przynajmniej kilka smaków, i dlatego każdy będzie mógł coś dla siebie wybrać, do tego również będzie to produkt łatwo rozpuszczalny. Przygotowanie tego preparatu do spożycia nie będzie stanowić problemu. Poszczególne składniki zawarte w tym produkcie mają sprawić, że budowa suchej masy mięśniowej okaże się łatwiejsza. Ważne będzie również to, że poszczególne składniki mogą wpływać na lepszą regenerację, a to także ma duże znaczenie. Dzięki lepszej regeneracji będzie można oczekiwać, że również wykonywanie kolejnych treningów będzie dla nas znaczenie łatwiejsze. To taki produkt, który w składzie ma również glutaminę – składnik, który będzie pozytywnie wpływał na bilans azotowy. Warto po niego sięgnąć, ponieważ można również chronić się przed rozkładem mięśni.

Skład Hi Tec Protein 80

W produkcie Hi Tec Protein 80 najważniejszy jest doskonały skład, który nie jest bardzo rozbudowany, ponieważ w tym przypadku kluczowe jest białko i to ono stanowi najważniejszy element w tym zestawieniu. Kolejne składniki stanowią raczej uzupełnienie, jednak ich obecność nie jest przypadkowa. Część tych składników odpowiada również za smak produktu.

Dla użytkownika najważniejszą kwestią będzie zawsze to, jak wygląda zestawienie aminokwasów w tym właśnie produkcie. Aminogram przedstawia się następująco: alanina, arginina, kwas asparaginowy, cysteina, glutamina, glicyna, histydyna, izoleucyna, leucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina, prolina, seryna, treonina, tryptofan, tyrozyna, walina. Można więc stwierdzić, że profil aminokwasowy jest bardzo bogaty, co niewątpliwie wpływa na działanie omawianego suplementu.

Dawkowanie Hi Tec Protein 80

Jest to odżywka, którą należy stosować zarówno w dni treningowe, jak i te, w których treningu nie będzie się realizować. Według producenta należy przyjmować od jednej do trzech porcji tego produktu w zależności od tego, jakie będzie indywidualne zapotrzebowanie. Jedna porcja tego produktu to 30 g proszku, a w tym aż 24 g to wartościowe białko. W dni treningowe należy przyjąć jedną porcję rano, drugą godzinę przed treningiem, a ostatnią pół godziny po zakończeniu treningu. W dni bez aktywności produkt należy spożyć po przebudzeniu, drugą porcję między posiłkami, a ostatnią przed snem.

Jakie opinie pojawiają się na temat Hi Tec Protein 80?

Jest to produkt dostosowany nawet do najbardziej wymagających klientów. Dlatego jeśli ktoś szuka odżywki z dobrym, bogatym składem powinien tym właśnie produktem się zainteresować. Profil aminokwasowy, jaki tam znajdziemy, jest wyjątkowy. Od tej strony rzeczywiście można powiedzieć, że to odżywka, która się wyróżnia i zasługuje na zainteresowanie. Firma Hi Tec ma wiele takich suplementów, które są cenione przez klientów i charakteryzują się dobrą jakością. To, co można podkreślić, to między innymi fakt, że ten skład oparty jest głównie o pełnowartościowe białko, dlatego każdy, kto zdecyduje się na ten suplement, może liczyć na jego działanie.

To, że produkt jest przez klientów oceniany bardzo dobrze ma oczywiście ogromne znaczenie. Jest on dostępny rzeczywiście w większości sklepów zajmujących się sprzedażą suplementów, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Jest również oferowany w różnych smakach i gramaturach. Im większe opakowanie zdecydujemy się kupić, tym lepszą cenę będzie można uzyskać. Odżywka jest bardzo dobrze przyswajalna. Jeśli więc komuś zależy na budowaniu mięśni, powinien rzeczywiście zainteresować się tym suplementem i spróbować go połączyć z dietą i treningiem, aby ułatwić walkę o lepszą muskulaturę.