Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Stosowanie suplementów diety to doskonałe wsparcie starań podejmowanych w trakcie treningu. Często efekty aktywności fizycznej wydają nam się nieadekwatne do wkładanego wysiłku i nakładu czasu, jaki został przeznaczony na ćwiczenia. Tego typu produktu są także doskonałym uzupełnieniem odpowiednio zbilansowanej diety. Każda osoba trenująca najczęściej nastawiona jest na możliwie jak najlepsze rezultaty, które będą widoczne. Produkty Iron Horse Series zostały stworzone z myślą o wszystkich sportowcach. Wspierają ich w poprawie wyników oraz osiągnięciu założonych celów.

Iron Horse Series – suplementy dla osób aktywnych

Po suplementy Iron Horse Series zazwyczaj sięgają osoby, które dobrze wiedzą, co chcą osiągnąć i są świadome także tego, jak powinna wyglądać ich droga do osiągnięcia tego celu. Wszystkie produkty Iron Horse Series są podzielone na kategorie dostosowane do określonych potrzeb. Można zatem znaleźć suplementy tej marki przeznaczone do stosowania zaraz przed treningiem, które mają poprawiać nasze możliwości treningowe, a także preparaty do przyjmowania po zakończeniu ćwiczeń, które usprawniają regenerację i odbudowę zmęczonych mięśni. Istnieją także produkty wpływające na poziom odczuwanej energii, syntezę tlenku azotu w organizmie oraz te, które dostarczają do organizmu odpowiednią ilość składników, takich jak białko czy węglowodany. Oferta firmy IHS jest niezwykle bogata.

Oczywistym jest, że osoba budująca mięśnie od dłuższego czasu będzie korzystała z innych suplementów niż osoba, która dopiero rozpoczyna treningi lub chce pracować nad zrzuceniem zbędnych kilogramów. Produkty Iron Horse Series są suplementami dostosowanymi do różnych potrzeb trenujących, którzy nastawieni są na realne rezultaty, ale są również świadomi, że osiągnięcie celu wymaga dużego wysiłku. Wiedza jest zawsze kluczem do sukcesu.

Iron Horse Series – wysoka jakość produktów

Wszystkie suplementy diety tej marki nie wywołują skutków ubocznych, oczywiście jeśli są stosowane zgodnie z zaleceniami producenta. Odpowiednie organizacje dbają o to, by każdy legalnie dopuszczony na rynek produkt był bezpieczny i nie spowodował zagrożenia dla zdrowia osoby trenującej. Marka Iron Horse Series nastawiona jest na wysoką jakość produktów. Osiąga to między innymi dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii produkcji i wykorzystaniu najlepszych surowców.


Nie da się z kiepskich składników przygotować dobrego produktu. Dlatego wszystkie surowce, które wchodzą w skład produktów Iron Horse Series, są zawsze odpowiednio kontrolowane. Jest to niezwykle istotne, ponieważ korzystanie z suplementu diety przyjmowanego przed treningiem, który na przykład spowodowałby kłopoty żołądkowe, na pewno byłoby uciążliwe dla każdego sportowca. Z suplementami Iron Horse Series można mieć pewność, że takie niespodzianki nigdy się zdarzą.

Iron Horse Series – jakość udowodniona certyfikatami 

Każdy producent suplementów diety zazwyczaj twierdzi, że jego produkty są najlepsze, a sposób produkcji zdecydowanie przewyższa standardy, jakie wykorzystują inne firmy z branży. Wszystkie produkty Iron Horse Series mogą pochwalić się certyfikatem Doping Free wystawianym przez WADA, czyli międzynarodową organizację zwalczającą doping w sporcie. Certyfikat WADA potwierdza, że w przypadku produktów Iron Horse Series można spodziewać się bezpieczeństwa i skutecznego działania.

Dla bezpieczeństwa i ogólnej jakości suplementów Iron Horse Series ogromne znaczenie mają też certyfikaty GMP (Dobra praktyka produkcyjna), HACCP oraz GHP (Dobra praktyka higieniczna). Są to certyfikaty potwierdzające, że w firmie przestrzega się wszystkich zasad związanych z prawidłową higieną postępowania oraz dokłada się wszelkich starań, by wykorzystywane substancje, a następnie produkowane suplementy diety cechowały się najwyższą jakością.

Warto wspomnieć też o certyfikatach ISO oraz Tested Lab. Są to certyfikaty odnoszące się nie tylko do samej jakości produktów, ale także technologii i sposobu produkcji suplementów Iron Horse Series. Odbywają się one pod ścisłą kontrolą odpowiednich jednostek. Procedury badawcze wykorzystywane w firmie są na najwyższym światowym poziomie, a cała organizacja posiada odpowiednie kompetencje, które pozwalają na tworzenie unikalnych i coraz lepszych preparatów.