Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Wiele osób aktywnych fizycznie, zwłaszcza kulturystów, poszukuje produktów, które zapewnią optymalny poziom energii przed treningiem i wpłyną jednocześnie na pożądaną pompę mięśniową. Doskonałym suplementem, który skutecznie i aktywnie wspiera treningi oraz zbilansowaną dietę, jest Iron Pump – preparat, który w jednej porcji dostarcza aż 5 g beta-alaniny oraz 5 g AAKG, dzięki czemu zapewnia optymalną pompę mięśniową i przynosi pożądane efekty.

Iron Pump – co to jest?

Iron Pump to wysokiej jakości suplement przedtreningowy, który w znaczny sposób wpływa na wydolność organizmu, co niewątpliwie przekłada się na długość i intensywność treningów. Sprawdzi się szczególnie w przypadku osób, które chcą zbudować suchą, beztłuszczową masę mięśniową. Preparat został stworzony przez specjalistów z firmy IHS Technlogy, którzy zadbali, by Iron Pump działał szybko, był skuteczny i jednocześnie bezpieczny dla zdrowia. Składniki suplementu biorą udział w produkcji tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośnych, co wywołuje pożądaną pompę mięśniową.

Za skuteczne działanie preparatu odpowiada unikalna mieszanka najlepszych substancji wpływających na syntezę tlenku azotu. NO to związek, dzięki któremu pracujące mięśnie mogą zostać lepiej odżywione i odpowiednio dotlenione. Co istotne, dostarczane są do nich wyłącznie wartościowe składniki, co powoduje, że mięśnie są zdolne do wykonania nawet bardzo ciężkich i intensywnych treningów. Iron Pump umożliwia maksymalne skupienie podczas treningu, co wpływa na wypracowywane efekty.

Iron Pump – właściwości

Iron Pump to jeden z najpopularniejszych boosterów przedtreningowych dostępnych na rynku. Poszczególne komponenty suplementu uzupełniają swoje działanie, co przekłada się na jakość i właściwości preparatu Iron Pump. Zastosowanie wymienionych wcześniej składników w odpowiednich dawkach to gwarancja, że suplement będzie działał skutecznie i pomoże w osiągnięciu zamierzonych rezultatów. Składniki aktywne zawarte w Iron Pump oddziałują zarówno na układ nerwowy, jak i pracę układu mięśniowego. Przekłada się to na lepsze rezultaty treningowe i usprawnia proces regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym.

Iron Pump – wartości odżywcze

Do najważniejszych składników aktywnych, które znajdują się w jednej porcji suplementu Iron Pump, należą: tauryna, N-acetyl L -karnityna, L-tyrozyna, cytrynian magnezu, kofeina, tiamina, beta-alanina, AAKG, jabłczan cytruliny, jabłczan trikreatyny, L- histydyna, niacyna, pirydoksyna. Iron Pump to wysokiej jakości produkt, który korzystnie wpływa na zwiększenie wydolności organizmu, a także przyczynia się do prawidłowego ukrwienia pracujących mięśni. W jednym opakowaniu o gramaturze 540 g znajduje się 27 porcji suplementu.

Iron Pump – zalety

Iron Pump to wysokiej jakości suplement diety przeznaczony do stosowania przed treningiem, czyli tzw. przedtreningówka. Główną funkcją omawianego preparatu jest optymalne pobudzenie, zwiększenie ilości odczuwanej energii, a w efekcie poprawa efektywności treningu. Niepodważalną zaletą suplementu Iron Pump są znajdujące się w nim składniki, takie jak np. AAKG i cytrulina odpowiadające za szeroko rozumianą pompę mięśniową, wywołaną dzięki intensyfikacji produkcji NO. Tlenek azotu w znaczny sposób wpływa na odpowiednią pracę mięśni. Związki wykorzystane w formule suplementu mogą przyczynić się również do usprawnienia regeneracji potreningowej. Należy również podkreślić, że produkt jest dostępny w kilku smakach, co sprawia, że na pewno każdy może wybrać wariant dopasowany do swoich upodobań.

Iron Pump – stosowanie

Według zaleceń producenta suplement Iron Pump należy stosować 30 minut przed planowanym treningiem, w dni nietreningowe suplementacja tym preparatem jest zbędna. Jedną porcję (20 g) odżywkę należy rozpuścić w 250 ml wody i dokładnie wymieszać.

Suplement Iron Pump może być stosowany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, z wyłączeniem kobiet w ciąży oraz matek karmiących piersią. Szczególną ostrożność powinny zachować osoby chore przewlekle lub cierpiące na dolegliwości ze strony układu sercowo-naczyniowego. W ich przypadku przed rozpoczęciem stosowania Iron Pump konieczna jest konsultacja z lekarzem.