Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Budowa masy mięśniowej i wypracowanie upragnionej rzeźby wymagają przede wszystkim wysiłku oraz systematycznych, ciężkich treningów siłowych. Szczególne ważne jest dostarczanie do organizmu odpowiedniej ilości białka i węglowodanów – niestety czasami codzienna dieta, nawet dobrze zbilansowana, może nie pokrywać zwiększonego zapotrzebowania organizmu na te składniki. Pomocnym narzędziem w tej kwestii okazują się odżywki węglowodanowo-białkowe, dzięki którym w prosty sposób można uzupełnić ilość niezbędnych składników odżywczych w diecie z dodatnim bilansem kalorycznym.

Magnum 8000 – właściwości

Magnum 8000 to kompleks wysokiej jakości węglowodanów i wartościowych białek, uzupełniony kreatyną w formie monohydratu oraz olejem MCT. Odżywka polecana jest przede wszystkim osobom aktywnym fizycznie, które chcą zadbać o rozbudowę tkanki mięśniowej. Magnum 8000 to gainer produkowany przez firmę Trec. Produkt jest wsparciem dla kulturystów, sportowców uprawiających dyscypliny siłowe i wytrzymałościowe, a także tych, którzy dążą do zwiększenia masy ciała. Preparat zalecany jest przede wszystkim sportowcom, których organizm ze względu na zwiększone obciążenia treningowe wymaga dostarczania większej ilości energii.

Suplement Magnum 800 to jedna z najpopularniejszych odżywek węglowodanowo-białkowych, która wspomaga przyrost siły i masy. Co więcej, jeśli produkt jest stosowany zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Magnum 8000 – zalety

Preparat jest polecany przede wszystkim w sytuacji, gdy obciążenia treningowe zmuszają daną osobę do tego, by dostarczać organizmowi więcej składników niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania.

Gainier powstał w wyniku długich badań i analiz, w jego składzie znajduje się zrównoważona ilość węglowodanów, białek oraz kwasów tłuszczowych w postaci oleju MCT, którego największą zaletą jest szybka wchłanialność, co bez wątpienia korzystnie wpływa na budowę masy mięśniowej. Dodatkowo suplement Magnum 8000 zawiera kreatynę w formie monohydratu, co w połączeniu z wymienionymi wcześniej komponentami sprawia, że gainier Magnum 8000 jest rzeczywiście skuteczny.

Należy jednak pamiętać, że suplement Magnum 8000 powinien stanowić uzupełnienie zbilansowanej diety, nie należy go traktować jako zamiennika regularnych, pełnowartościowych posiłków. Dieta to warunek konieczny, który musi być spełniony, aby zapewnić optymalny przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Dodatkowo suplement został wzbogacony o witaminy, które są niezbędne do prawidłowego zachodzenia przemian metabolicznych i dodatkowo mogą częściowo uzupełniać niedobory.

Magnum 8000 – skład

Magnum 8000 to odżywka białkowo-węglowdanowa, która wpływa na proces rozbudowy mięśni, zwiększenie ich siły i wytrzymałość, a także przyspiesza regenerację potreningową. Gainer Magnum 8000 to preparat o silnych właściwościach, dzięki czemu efekty jego stosowania można zauważyć w stosunkowo krótkim czasie. Jest to doskonałe wsparcie dla osób, które stosują dietę z dodatnim bilansem kalorycznym.

Odżywka Magnum 8000 dostępna jest w różnych smakach, m.in. truskawkowym, bananowym, czekoladowym, karmelowo-waniliowym i wielu innych, dzięki czemu bez problemu można znaleźć optymalne rozwiązanie, które doskonale wpasuje się w nasz gust. Smaki są wyraziste i jednocześnie subtelne, a konsumenci doceniają w swoich opiniach szeroką gamę wariantów smakowych.

Magnum 8000 – dawkowanie

Do każdego opakowania odżywki Magnum 8000 dołączona jest specjalna miarka z wygodną podziałką, dzięki której bez problemu można odmierzyć odpowiednią ilość produktu. Producent zaleca spożywanie maksymalnie 2 porcji suplementu w ciągu dnia, każda pojedyncza dawka powinna zawierać 75 g. Jednorazową porcję należy dokładnie wymieszać ze szklanką wody, można do tego użyć szejkera lub miksera, a powstały koktajl należy pić małymi łykami.

Preparat należy stosować zarówno w dni treningowe, jak i te przeznaczone na regenerację. W dni treningowe należy zażyć jedną porcję 1,5 godziny przed treningiem i kolejną nie później niż półgodziny po treningu. W dni nietreningowe suplementacja powinna być rozłożona równomiernie w czasie – pierwszą porcję należy przyjąć po przebudzeniu, a kolejną pomiędzy głównymi posiłkami. Aby uzyskać pożądane efekty, należy regularnie stosować suplement i traktować go jako dopełnienie codziennej, zbilansowanej diety, nie zaś jako jej substytut.

Suplement Magnum 8000 został stworzony z myślą o kulturystach, sportowcach trenujących dyscypliny wytrzymałościowe i siłowe oraz o osobach aktywnych fizycznie, które ze względu na wzmożony wysiłek fizyczny wykazują zwiększone zapotrzebowanie na energię, lub tych, które chcą zbudować beztłuszczową masę mięśniową. Z suplementacji Magnum 8000 nie powinny korzystać kobiety w ciąży, matki karmiące piersią, a także dzieci. Szczególną ostrożność powinny zachować osoby chorujące na choroby przewlekłe, zwłaszcza cukrzycę oraz choroby układu sercowo-naczyniowego.