Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

MASS UP to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą w krótkim czasie zwiększyć masę mięśniową, nie wydając przy tym fortuny. To doskonała propozycja zarówno dla osób początkujących, które dopiero rozpoczęły pracę nad sylwetką, jak i tych, które wylały na siłowni hektolitry potu i szukają rozwiązania, które pozwoli na dalszą rozbudowę mięśni.

MASS UP – skład

MASS UP to nowoczesny suplement składający się z koncentratu białka serwatkowego oraz węglowodanów. Bogaty profil aminokwasów, doskonale dobranych pod kątem osób aktywnych fizycznie, sprawdzi się zarówno podczas intensywnego wysiłku na siłowni, jak również w trakcie uprawiania innych, mniej siłowych sportów. W skład preparatu wchodzą aminokwasy rozgałęzione (tzw. BCAA) takie jak L-leucyna i L-izoleucyna, L- walina, które są odpowiedzialne zarówno za wzrost tkanki mięśniowej, jak również za zwiększenie energii do ćwiczeń i szybszą regenerację organizmu. Podstawowym składnikiem MASS UP są jednak węglowodany, a dzięki nowoczesnemu procesowi technologicznemu 100 g produktu zawiera aż 393 kcal. Węglowodany to energia do ćwiczeń oraz wartości odżywcze, które pozwalają w efektywny sposób budować masę mięśniową. Suplement został dodatkowo wzbogacony o kreatynę, która pozwala na jeszcze szybszy i większy przyrost tzw. suchej tkanki mięśniowej, a także taurynę, która pomaga kreatynie lepiej wchłaniać się w organizmie.

MASS UP – dawkowanie

MASS UP powinien być stosowany zawsze zgodnie z zaleceniami producenta, a samodzielne zwiększanie dziennego spożycia produktu może przynieść efekty odwrotne od założonych, tj. skutkować zwykłym utyciem, a nie rozrostem tzw. suchej masy mięśniowej. Zwiększanie dawek suplementu powinno być zawsze skonsultowane z lekarzem specjalistą – suplement to nie lek, ale nie należy z nim eksperymentować. Produkt nie jest odpowiedni dla młodzieży ze względu na niezakończony proces rozwoju masy mięśniowej u młodych osób. W żadnym wypadku nie powinien być stosowny przez kobiety w ciąży i matki karmiące. W zależności od charakteru aktywności fizycznej zaleca się od 1 do 3 dawek po 100 g suplementu dziennie. W przypadku osób regularnie ćwiczących na siłowni w dni treningowe mogą to być 3 dawki MASS UP dziennie, a w dni bez ćwiczeń 1 dawka. Preparat należy spożywać między posiłkami, a pierwszą porcję rano po przebudzeniu. W dni treningowe ostatnią porcję należy spożyć po ćwiczeniach. Suplement jest w postaci suchej, należy rozpuścić go w 200 ml wody lub mleka.

MASS UP – cena

MASS UP można kupić w większości sklepów z odżywkami dla sportowców. Warto również szukać preparatu w sieciowych siłowniach i klubach fitness, które często dla klientów posiadających abonament lub kartę Benefit oferują atrakcyjne promocje i rabaty. Oczywiście największy wybór atrakcyjnych cen znajdziemy w internetowych sklepach z odżywkami. Znajdziemy tam oferty wielopaków lub sezonowych promocji, które potrafią być bardzo konkurencyjne. Mniejsze opakowanie MASS UP (1200 g) to koszt około 23 złotych, co daje niecałe 20 groszy za porcję. Za większe opakowanie o wadze 5000 g zapłacimy około 80 zł, więc jeśli szeroka gama smaków suplementu oraz efekty działania przypadły nam do gustu, warto zainwestować w większe opakowanie, które pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy oraz czasu, który możemy poświęcić na aktywność fizyczną.