Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Gainery to suplementy, które pozwalają na osiąganie zauważalnych efektów i osiąganie jak najlepszych wyników. Przykładem takiego preparatu jest Mass XXL – produkt wspierający budowę masy mięśniowej oraz dostarczający organizmowi niezbędnych składników. Informacje na temat jego składu, dawkowania i działania znajdują się poniżej.

Niepowtarzalne składniki

Mass XXL to gainer, który składa się z kompleksu węglowodanów o zróżnicowanej formie oraz białka serwatkowego. Dzięki takiej mieszance składników możliwe staje się dostarczenie organizmowi energii, a także niezbędnych makroelementów. Aby uzyskać jak najlepsze oddziaływanie na cały organizm, dodano tu także kompleks witamin, m.in. z grupy B, które są niezbędny do zachodzenia procesu przemiany białek i węglowodanów w prawidłowy sposób. Znajdują się tutaj także kompleks aminokwasów BCAA, a także glutamina, czyli składniki, które wykazują działanie antykataboliczne.

Co robić, aby osiągnąć efekty?

Efekty Mass XXL są widoczne pod warunkiem przyjmowania preparatu zgodnie z zaleceniami. A zatem konieczne staje się regularne przyjmowanie odpowiednich porcji. Niezbędne jest również połączenie suplementu z racjonalną dietą – tylko wtedy można się spodziewać faktycznych rezultatów. Jeśli organizm nie będzie miał dostarczonych wartościowych pokarmów, suplementy diety na nic się zdadzą. Muszą one po prostu współpracować. Ważnym elementem, który wspomoże działanie Mass XXL, są również systematyczne treningi. Dzięki temu osiągnięcie wszystkich pożądanych rezultatów może zachodzić sprawniej.

Regularne przyjmowanie

Dawkowanie Mass XXL jest banalnie proste. Należy stosować 1–4 porcji w ciągu dnia w zależności od indywidualnych potrzeb. Jednorazowa dawka wynosi 3 miarki, a to równa się 70 g preparatu, należy rozpuścić je w 200 ml wody albo mleka – do połączenie składników najlepiej użyć miksera. Nie należy przekraczać porcji, jaka została ustalona przez producenta, ponieważ może to wywołać niespodziewane efekty uboczne.

W dzień, w który planowany jest trening, rozłożenie poszczególnych porcji powinno wyglądać w następujący sposób – pierwsza porcja może być spożyta rano po przebudzeniu, druga ok. 1,5 godziny po wykonanym treningu, natomiast reszta pomiędzy posiłkami. Jeśli następuje dzień bez treningu, wówczas pierwszą porcję przyjmuje się po przebudzeniu, a wszystkie pozostałe pomiędzy posiłkami.

Warto zainwestować w taki preparat, który będzie pomocny w osiąganiu nowej, umięśnionej sylwetki. Taki właśnie jest Mass XXL – sklep internetowy oraz stacjonarne punkty sprzedaży odżywek oferują go w cenie atrakcyjnej dla każdego zainteresowanego.