Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Suplement MHP Up Your Mass jest kompleksowym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które marzą o imponującej masie mięśniowej. Jest to nowoczesny gainer, czyli kompleks białka i węglowodanów. Składniki obecne w preparacie wpływają na proces rozbudowy sylwetki i pozwalają na wypracowanie jeszcze lepszych efektów.

Obecność tłuszczów w MHP Up Your Mass

W składzie MHP Up Your Mass znajduje się kompleks zdrowych kwasów tłuszczowych. Znajdziemy tutaj przede wszystkim kwasy tłuszczowe z grupy omega-3, które są niezbędne do prawidłowej pracy układu nerwowego, wykazują działanie przeciwzapalne. Sprzężony kwas linolowy CLA wspiera układ immunologiczny oraz może nasilać procesy lipolizy. Średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe MCT są łatwo dostępnym źródłem energii dla naszego organizmu, ich metabolizm różni się od innych kwasów tłuszczowych, dzięki czemu mogą być łatwiej wchłaniane w przewodzie pokarmowym.

Dobrze dobrane białka w MHP Up Your Mass

W każdym gainerze musi się pojawić odpowiednia ilość budulca, który w dodatku musi być odpowiednio wchłaniany w organizmie. Suplement diety MHP Up Your Mass opiera się na białku z serwatki. MHP Up Your Mass posiada także izolat białka sojowego, który odznacza się wysoką zawartością białka. Białka roślinne i zwierzęce są wchłaniane przez organizm w różnym tempie, właśnie dlatego w produkcie MHP uwzględniono także kazeinian wapnia, którego wchłanianie zachodzi dłużej, dzięki czemu amionokwasy pochodzące z rozkładu tego białka są dostępne w krwiobiegu nawet do kilku godzin po jego spożyciu.

Kompleks aminokwasów w MHP Up Your Mass

W suplemencie MHP Up Your Mass znajdziemy nie tylko różne frakcje białka, ale także kompleks aminokwasów. Bardzo istotne są aminokwasy rozgałęzione BCAA, których organizm nie jest w stanie sam syntetyzować. W suplemencie diety MHP Up Your Mass pojawia się ogromna dawka tych aminokwasów, ponieważ pozwala to nie tylko na zabezpieczenie mięśni, ale także umożliwia szybszą syntezę białek mięśniowych.

Działanie suplementu MHP Up Your Mass

Stosowanie MHP Up Your Mass będzie zalecane wszystkim osobom, których treningi są ukierunkowane na rozbudowę masy mięśniowej. Takie osoby potrzebują odpowiedniej ilości składników pokarmowych, takich jak białka i węglowodany, które mogą być dostarczone właśnie z pomocą omawianego suplementu. Preparat jest doskonałym uzupełnieniem odpowiednio zbilansowanej diety i regularnej aktywności fizycznej, nie może być traktowany jako ich zamiennik.

Zastosowanie tego produktu po zakończonym treningu wpłynie pozytywnie na proces regeneracji mięśni, ponieważ w jego składzie zawarte są różne frakcje białkowe, zestaw aminokwasów, a także zdrowe kwasy tłuszczowe.

Stosowanie suplementu MHP Up Your Mass

Dawkowanie suplementu zależy od indywidualnego zapotrzebowania energetycznego osoby, która go stosuje. Według zaleceń producenta należy przyjmować 1–3 porcji suplementu dziennie, zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe. Pojedyncza porcja suplementu to 130 g proszku, które należy bardzo dokładnie rozpuścić w odpowiedniej ilości wody i wypić zaraz po przygotowaniu. Nie należy przekraczać dziennej maksymalnej dawki zalecanej przez producenta, ponieważ może to prowadzić do wystąpienia skutków ubocznych.