Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

MusclePharm Assault jest suplementem o działaniu wspomagającym, który pozwala na osiąganie większej efektywności podczas treningów. Preparat przyczynia się do zmniejszenia zbędnej tkanki tłuszczowej, a to przekłada się na utratę dodatkowych kilogramów. Ponadto produkt wspomaga proces budowy suchej masy mięśniowej. MusclePharm Assault dostarcza odpowiednich składników i stymuluje organizm do intensywnego wysiłku.

MusclePharm Assault – działanie

Podstawowym efektem działania MusclePharm Assault jest przede wszystkim zniwelowanie uczucia zmęczenia i wspomaganie procesu regeneracji tkanki mięśniowej. Produkt sprzyja zwiększeniu motywacji i siły. Dzięki temu chroni organizm sportowca przed zbyt szybkim zmęczeniem podczas treningów – pozwala na utrzymanie efektywności ćwiczeń .

Dostarcza komórkom aminokwasów, które chronią organizm przed skutkami nasilonego katabolizmu, i wspomaga tworzenie i podtrzymanie środowiska odpowiedniego do zachodzenia procesów anabolicznych. Wykazuje działanie naprawcze oraz stymuluje układ nerwowy. Zawarte w preparacie składniki wpływają na poprawę koncentracji tak, aby w pełni skupić się na treningu. Dodatkowo suplement przyśpiesza proces syntezy białek mięśniowych.

Opinie, sklep i cena MusclePharm Assault

MusclePharm Assault cieszy się licznymi pozytywnymi opiniami i jest polecany przez tych, którzy go stosują. Osoby, które zdecydowały się na budowanie sylwetki z pomocą tego suplementu, potwierdzają, że wykazuje rzeczywiste i szybkie rezultaty. Preparat cieszy się szczególnym uznaniem w środowisku profesjonalistów, między innymi osób uprawiających sporty siłowe lub wytrzymałościowe. Efekty Assault docenią wszyscy ci, którym zależy na odpowiednim wsparciu w budowaniu wymarzonej sylwetki.

Wystarczy zamówić produkt w sklepie internetowym, zostanie wtedy dostarczony bezpośrednio pod wskazany adres w ciągu kilku dni. Zażywszy na liczne zalety produktu, cena Assault nie stanowi wygórowanej kwoty.

Dawkowanie i skład

Przed rozpoczęciem kuracji należy zapoznać się ze sposobem dawkowania zalecanym przez producenta. Tylko przestrzeganie tych zasad pozwoli na osiągniecie maksymalnych korzyści.
Należy spożywać 1 porcję produktu (ok. 11,5 g) dziennie. W celu przygotowania mieszanki należy rozpuścić dawkę preparatu w odpowiedniej ilości chłodnej wody. Najlepsza pora na zażycie suplementu to 20–30 minut przed treningiem.

Ważnym czynnikiem wpływającym na jakość i skuteczności suplementu jest jego skład. W preparacie można znaleźć wiele substancji aktywnych i witamin, m.in. beta-alaninę, taurynę, kofeinę bezwodną, a także kompleks witamin z grupy B, witaminę C i E. Wszystkie składniki są bezpieczne i przebadane, a stosowanie produktu zgodnie z zaleceniami nie przynosi żadnych skutków ubocznych.