Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Nitrobolon Energizer to zaawansowany preparat przeznaczony dla osób aktywnych, a w szczególności dla trenujących na siłowni. Jest to suplement diety o szerokim spektrum działania w organizmie. Producentem Nitrobolon Energizer jest polska firma Trec Nutrition. Jeżeli chcesz zmaksymalizować efekty ciężkiego treningu, koniecznie sprawdź działanie Nitrobolon Energizer.

Skład Nitrobolon Energizer

W składzie Nitrobolon Energizer znajdziemy wszystko, czego organizm potrzebuje do efektywnego treningu. Preparat stanowi wsparcie dla pracy mięśni zarówno w trakcie treningu, jak i po nim, a także wykazuje działanie anaboliczne. Warto przyjrzeć się najistotniejszym składnikom Nitrobolon Energizer, takim jak:
– autorski stack kreatynowy – kompleks różnych form kreatyny, składnik odpowiedzialny za lepsze funkcjonowanie gospodarki energetycznej dzięki utrzymywaniu właściwego poziomu ATP i usprawnianiu jego resyntezy. Kreatyna stymuluje mięśnie do efektywnego wzrostu;

– glutamina – aminokwas wspomagający metabolizm, w tym procesy, które powinny szczególnie interesować osoby trenujące. Glutamina wspomaga syntezę białek, może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną, w tym na podwyższenie poziomu hormonu wzrostu, niezwykle istotnego hormonu z punktu widzenia osób ćwiczących na siłowni. Glutamina może mieć pozytywny wpływ na tempo uzupełniania zapasów glikogenu utraconego w trakcie wysiłku, przez co znacznie skraca czas potrzebny na regenerację;

– arginina – jeden z istotniejszych aminokwasów w naszym organizmie. Co ciekawe, zdolność organizmu do jego syntezy z wiekiem spada, właśnie dlatego przydatne może być dostarczanie go wraz z suplementami diety. Arginina jest prekursorem tlenku azotu, związku ważnego dla efektywnego transportu substancji odżywczych do mięśni. Przyczynia się również do syntezy nowych białek ustrojowych, a także przyspiesza proces regeneracji potreningowej;

– tauryna – związek oddziałujący na liczne procesy fizjologiczne zachodzące w organizmie człowieka. Znany jest przede wszystkim z właściwości potęgujących stymulujące działanie  kofeiny, jednak działa też silnie anabolicznie. Reguluje transport substancji odżywczych przez błony komórkowe, usprawnia regenerację, przyczynia się do wzrostu suchej masy mięśniowej.

Reasumując, bardzo zaawansowany skład Nitrobolon Energizer jest wart swojej ceny. Produkt gwarantuje efekty już od pierwszego użycia, a znaczna poprawa następuje ok. 5–8 dnia stosowania. Opinie o Nitrobolon Energizer są zgodne i potwierdzają skuteczność działania tego suplementu, przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych użytkowników.

Dawkowanie Nitrobolon Energizer

Dawkowanie Nitrobolon Energizer określa producent. Należy stosować 1 porcję preparatu dziennie (28 g) rozpuszczoną w 400 ml wody. Najważniejsze, aby w dni treningowe przyjąć dawkę Nitrobolon Energizer 30 minut przed treningiem lub bezpośrednio po nim. W dni nietreningowe 1 porcję porcje należy przyjąć przed pierwszym lub innym z głównych posiłków.

Nie ulega wątpliwości, że warto włączyć Nitrobolon Energizer do swojej suplementacji. Mimo że jest zaliczany do grona odżywek okołotreningowych, posiada bardzo szeroki skład i zapewnia organizmowi wiele cennych składników. Każdy profesjonalny sklep z suplementami posiada Nitrobolon Energizer w swojej ofercie. Produkt jest ogólnodostępny.