Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Istnieje wiele czynników, które mają wpływ na naszą wydajność i efektywność na siłowni. Każdy, kto regularnie trenuje, powinien wiedzieć na ten temat jak najwięcej – bez tego osiągnięcie wymarzonych efektów może być niemożliwe. Wiele zależy, rzecz jasna, od tego, co dokładnie chcemy osiągnąć na siłowni i w jakim celu ćwiczymy. Proces budowy tkanki mięśniowej jest dość złożony. Organizm potrzebuje przede wszystkim określonych składników odżywczych, które są wykorzystywane jako budulec. Mówiąc w skrócie, w czasie wytężonego wysiłku – czyli na przykład treningu na siłowni – w mięśniach pojawiają się mikrouszkodzenia, które muszą zostać naprawione. Tkanka mięśniowa zaczyna regenerować się, aby mogła być większa i bardziej wytrzymała. Istnieją specjalne suplementy diety, które mogą dodatkowo wspomagać nasz organizm. Warto po nie sięgać, choć trzeba uważać i decydować się jedynie na dobre i sprawdzone produkty. Dodatkowo ważne jest wybranie takich suplementów, które są dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Nitrobolon II to suplement diety, który można z czystym sercem polecić każdemu, kto regularnie ćwiczy na siłowni.

Nitrobolon II – opis produktu

Nitrobolon II to suplement diety przeznaczony dla sportowców. Powinny sięgnąć po niego osoby regularnie ćwiczące na siłowni, którym zależy na osiąganiu coraz lepszych efektów. Produkt został przygotowany w taki sposób, aby dostarczał organizmowi cennych składników, które mogą mu być potrzebne podczas intensywnego wysiłku na siłowni. Jego działanie wpływa na wzmocnienie wydolności organizmu oraz usprawnienie pracy mięśni. Wspomaga on przemiany energetyczne zachodzące w organizmie podczas ćwiczeń.

Nitrobolon II – skład

Głównym składnikiem suplementu Nitrobolon II jest kreatyna w formie jabłczanu oraz estru etylowego. Jest to niezwykle popularny składnik wśród osób regularnie ćwiczących na siłowni. Kreatyna bierze udział w produkcji ATP. W składzie pojawia się również glutamina – niezwykle ważny aminokwas, który wspiera prawidłową odbudowę mięśni. Innym składnikiem zużywanym przez organizm w czasie intensywnego wysiłku jest glikogen mięśniowy. Jak sama nazwa wskazuje, znajduje się on w mięśniach i jest jednym z podstawowych źródeł energii. Szybkie wyczerpywanie jego zapasów może prowadzić do spadku siły i problemów z przyrostem masy mięśniowej.

Właśnie dlatego w produkcie Nitrobolon II umieszczono kompleks węglowodanów, dzięki czemu zapasy glikogenu nie będą tak szybko zużywane. Składniki zawarte w formule suplementu wpływają również na syntezę tlenku azotu w organizmie. NO rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu wszystkie niezbędne składniki odżywcze oraz tlen mogą sprawniej dotrzeć do pracujących mięśni.

Nitrobolon II – producent

Nitrobolon II to profesjonalny produkt przeznaczony dla bardzo wymagających użytkowników. O jego wysokiej jakości oraz skuteczności świadczy między innymi fakt, że został on przygotowany przez firmę Trec Nutrition. Jest to jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów na rynku suplementów diety dla sportowców, który cieszy się zaufaniem klientów. Użytkownicy zawsze cenią wysoką jakość oferowanych przez niego produktów oraz starannie dobrane składy, które zapewniają stuprocentową skuteczność. Dziś Trec Nutrition posiada w swojej ofercie mnóstwo preparatów, zarówno suplementów przeznaczonych dla początkujących, jak i odżywek stworzonych z myślą o profesjonalistach.

Nitrobolon II – dawkowanie

Nitrobolon II to odżywka, którą należy przyjmować w dni treningowe i nietreningowe. W dni treningowe należy stosować maksymalnie 2 porcje suplementu. Jedną porcję należy przyjąć około 30 minut przed rozpoczęciem treningu, drugą zaś bezpośrednio po zakończeniu ćwiczeń. W przypadku dni nietreningowych jedną porcję zaleca się przyjąć 30 minut przed śniadaniem, a drugą przed głównym posiłkiem. Jedna porcja produktu zawiera 20 g.
Porcję suplementu należy rozpuścić w 300 ml wody i dokładnie wymieszać, można użyć do tego szejkera.

Nitrobolon II – opinie, cena, gdzie kupić

Obecnie Nitrobolon II to jeden z najbardziej cenionych na polskim rynku boosterów przedtreningowych. Użytkownicy są zgodni co do tego, że produkt przynosi naprawdę doskonałe efekty. Jak na produkt o tak wysokiej skuteczności, cena nie jest tu zbyt wygórowana. Opakowanie o gramaturze 550 mg kosztuje około 70 zł. Nie ma również problemów ze znalezieniem i kupieniem Nitrobolon II. Suplement jest powszechnie dostępny w większości sklepów z odżywkami dla sportowców. Można również kupić go w sklepach internetowych.