Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

NO Shotgun to suplement przedtreningowy, którego składniki przyczyniają się efektywniejszej realizacji treningu. Preparat polecany jest przede wszystkim osobom aktywnym fizycznie i sportowcom, zarówno profesjonalistom, jak i amatorom. Dzięki regularnej suplementacji NO Shotgun efektywność treningu może być lepsza, a przeprowadzenie nawet najciężej sesji może okazać się zdecydowanie łatwiejsze.

NO Shotgun – właściwości i skład

NO Shotgun to wysokiej jakości suplement przedtreningowy, który w znaczny sposób wpływa na zwiększenie wydolności organizmu, usprawnia rozbudowę masy mięśniowej oraz przyspiesza potreningową regenerację. Preparat zawiera w składzie wiele cennych składników, które działają synergistycznie i wzajemnie się uzupełniają. W formule tego suplementu znajdziemy między innymi związki, które wpływają na stymulację syntezy tlenku azotu w organizmie – ester etylowy L-argininy oraz L-cytrulinę, które przyczyniają się także do powstania tzw. pompy mięśniowej w trakcie realizowania treningu. Niewątpliwie zjawisko to jest niezwykle pożądane przez osoby ćwiczące. NO rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu do mięśni sprawniej mogą zostać dostarczone odpowiednie składniki odżywcze oraz tlen.

Warto również wspomnieć o kompleksie aminokwasów (beta-alaninie, aminokwasach BCAA oraz glutaminie) wpływających na regenerację oraz kreatynie, która przyczynia się do sprawniejszej odbudowy zasobów ATP utraconych na skutek intensywnych ćwiczeń.

NO Shotgun – działanie

NO Shotgun dzięki składnikom wysokiej jakości korzystnie wpływa na poprawę koncentracji oraz wytrzymałości. Kofeina bezwodna zwiększa odczuwaną energię, co przekłada się na efektywniejszą realizację ćwiczeń. Dzięki przyjmowaniu NO Shotgun przed treningiem organizm jest bardziej pobudzony, a uczucie zmęczenia i apatii zostaje zniwelowane. Głównym zadaniem preparatu jest wsparcie osób trenujących i ułatwienie realizacji założeń treningowych. Według opinii osób, które miały okazję go stosować, wpływa na proces rozbudowy sylwetki i przynosi dobre efekty.

NO Shotgun – dawkowanie produktu

Dawkowanie zalecone przez producenta to 1 porcja preparatu dziennie. Należy odmierzyć odpowiednią ilość proszku – 20,5 g, a następnie wymieszać go z wodą i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. NO Shotgun to suplement przedtreningowy, dlatego należy przyjmować go około 30 minut przed rozpoczęciem aktywności fizycznej, wyłącznie w dni, w które planujemy trening.


Ze względu na zawartość kofeiny preparatu nie powinno się przyjmować przed snem. Nie jest również odpowiedni dla kobiet w ciąży i matek, które karmią swoje pociechy piersią. Nie ma potrzeby samodzielnego modyfikowania dawkowania ustalonego przez producenta.