Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Ostrovit WPC 80.eu to suplement diety wspomagający przede wszystkim proces budowania suchej masy mięśniowej. Jest przeznaczony dla wszystkich osób trenujących regularnie, a także dla tych, którzy traktują aktywność fizyczną rekreacyjnie. Ostrovit WPC 80.eu jest idealnym rozwiązaniem szczególnie dla zawodników trenujących kulturystykę, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Będzie też dobrą propozycją dla trenujących fitness, gdyż pomoże w rozbudowywaniu konkretnych partii mięśni i zachowaniu trwałego efektu.

Ostrovit WPC 80.eu – skład

Ostrovit WPC 80.eu zawiera aż 80% białka pochodzenia zwierzęcego. Składa się z koncentratu białka serwatkowego (WPC), który został otrzymany na drodze nowoczesnych procesów technologicznych, dzięki którym udało się uzyskać wysoką ilość protein w stosunku do reszty składników takich jak tłuszcz, węglowodany oraz składniki mineralne. WPC jest źródłem aminokwasów rozgałęzionych BCAA, które wpływają na budowę włókien mięśniowych. Mają działanie anaboliczne – przyczyniają się do budowania masy mięśniowej i antykataboliczne – hamują proces rozpadu tkanki mięśniowej. Wspomagają również proces regeneracji organizmu.

Ostrovit WPC 80.eu – dawkowanie

Ostrovit WPC 80.eu jak każdy suplement powinien być stosowany zawsze zgodnie z zaleceniem producenta. Powinno się spożywać się od 2–3 porcji dziennie w dawce po 30 g produktu każda. Należy go rozpuścić w 200 ml wody lub chudego mleka.

Liczba przyjmowanych dawek jest uzależniona od intensywności uprawianej aktywności fizycznej oraz indywidualnego zapotrzebowania. Pierwszą porcję można spożyć rano zaraz po przebudzeniu, a pozostałe przed treningiem i po jego zakończeniu. Osoby niećwiczące mogą stosować suplement jako uzupełnienie diety i z powodzeniem przyjmować 1 zalecaną porcję dziennie. Kobiety w ciąży oraz karmiące przed rozpoczęciem stosowania produktu powinny skonsultować się ze specjalistą.

Ostrovit WPC 80.eu – opinie

Ostrovit WPC 80.eu, jak wspomniano wcześniej, jest bardzo popularny wśród sportowców, których treningi wymagają wzmożonego wysiłku fizycznego. Produkt cechuje się dobrą rozpuszczalnością oraz jest chwalony za dużą ilość dostępnych wariantów smakowych. W przypadku tego suplementu szczególnie doceniany jest również stosunek ceny do jakości – opakowanie 900 g kosztuje około 50 złotych.

Ostrovit WPC 80.eu – gdzie kupić?

Ostrovit WPC 80.eu jest dostępny głównie w sklepach z odżywkami dla sportowców. Można znaleźć go zarówno stacjonarnie, jak i w sklepach internetowych. Nie poleca się kupowania produktu z niepewnych źródeł, gdzie nie ma pewności, co do daty ważności i oryginalności produktu.