Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Tkanka tłuszczowa spełnia ważne funkcje w organizmie człowieka – między innymi ochronną – jednak jej nadmiar może powodować wiele problemów i zaburzać prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Walkę z nadprogramową tkanką tłuszczową podejmują zarówno mężczyźni, jak i kobiety – jednym słowem wszyscy, którzy chcę uzyskać estetyczną sylwetkę i zachować dobre zdrowie. W takich sytuacjach pomocne okazują się odpowiednie suplementy diety z grupy spalaczy tłuszczu, do których należy m.in. PES Alphamine.

PES Alphamine – właściwości

PES Alphamine to innowacyjny, skuteczny spalacz tkanki tłuszczowej, w którym wykorzystano nowoczesne składniki w odpowiednich proporcjach. Dzięki skutecznemu działaniu suplementu możemy uzyskać pożądane efekty w stosunkowo krótkim czasie. PES Alphamine ma działanie termogeniczne, intensyfikuje proces lipolizy i przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, co przekłada się na wizualną poprawę sylwetki i doskonałe samopoczucie. Jest to działanie niezwykle korzystne przede wszystkim dla osób odchudzających się, które chcą zmniejszyć masę ciała.

PES Alphamine – zalety

Główną zaletą suplementu PES Alphamine jest wygodna forma proszku, który sprawnie się wchłania. Ponadto po zmieszaniu z wodą proszek tworzy smaczny napój, dlatego jego stosowanie jest niezwykle przyjemne. Suplement PES Alphamine zapewnia również odpowiednią ilość energii, niezbędną do przeprowadzenia intensywnego treningu. Dzięki stosowaniu tego produktu można odczuć znaczące pobudzenie, co przełoży się na efekty wypracowywane podczas ćwiczeń. Składniki obecne w formule preparatu wspierają proces redukcji tkanki tłuszczowej, nasilają termogenezę, dzięki czemu proces odchudzania może przebiegać sprawniej.

PES Alphamine – stosowanie

Jako jeden z niewielu preparatów wykazujących podobne właściwości PES Alphamine dostępny jest w postaci łatwego w użyciu proszku. Według ustaleń producenta należy przyjmować codziennie 2 porcje produktu. Pierwszą z nich należy spożyć rano na czczo, natomiast drugą około 30 minut przed rozpoczęciem aktywności fizycznej, a w dni nietreningowe przed posiłkiem, np. obiadem. Ze względu na zawartość składników o działaniu stymulującym nie należy stosować produktu kilka godzin przed snem. Jeśli preparat jest stosowany zgodnie z wszystkimi zaleceniami producenta, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Suplement stanowi uzupełnienie zbilansowanej diety oraz regularnych treningów. Nigdy nie powinien być stosowany jako zamiennik tych dwóch elementów.

PES Alphamine – skład

PES Alphamine to preparat stworzony na bazie najwyższej jakości komponentów. L-teanina znajdująca się w składzie produktu to aminokwas, którego głównym źródłem są liście zielonej herbaty. Działa podobnie jak kofeina, pobudza i poprawia koncentrację. Wykazuje również działanie przeciwutleniające. Kofeina bezwodna dostarcza odpowiedniej dawki energii, która jest niezbędna szczególnie podczas intensywnych sesji treningowych. Co więcej, nasila proces rozkładu tkanki tłuszczowej. Ferula asafoetida to roślina, która od lat jest wykorzystywana w tradycyjnej medycynie indyjskiej. Wpływa na usprawnienie pracy jelit oraz poprawę koncentracji. To właśnie dzięki zastosowaniu najwyższej jakości składników działanie produktu jest tak skuteczne, a preparat cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowników.