Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Suplement diety Ripped Freak to nowoczesny spalacz tkanki tłuszczowej. To potężna broń w walce z nadprogramowymi kilogramami, dzięki czemu możliwe jest uzyskiwanie naprawdę znakomitych rezultatów. Należy jednak pamiętać, że oprócz odpowiedniej suplementacji konieczne jest zawsze prowadzenie zbilansowanej diety, a głównym narzędziem do eliminowania tkanki tłuszczowej jest odpowiednio zaplanowany trening. 

Ripped Freak – u kogo się sprawdzi?

Z suplementu diety Ripped Freak korzystać mogą praktycznie wszystkie osoby, które zdecydowały się na redukcję tkanki tłuszczowej. Sprawdzi się on zarówno u sportowców, jak i amatorów, którym zależy na zrzuceniu zbędnych kilogramów. Trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka zasad dotyczących bezpieczeństwa. Przede wszystkim jest to suplement przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Nie mogą z niego korzystać dzieci, ale także matki karmiące i kobiety w ciąży. Ze szczególną ostrożnością powinny podchodzić do niego osoby przewlekle chore, np. na cukrzycę. W takim przypadku konieczny jest wcześniejszy kontakt z lekarzem.

Aktywizacja tkanki tłuszczowej

W preparacie Ripped Freak występują składniki aktywne, które wpływają na intensyfikację procesu odchudzania. Pierwszym z tych efektów ich działania jest aktywizowanie tkanki tłuszczowej. Organizm niechętnie pozbywa się tkanki tłuszczowej, która jest wykorzystywana jako zapasowe źródło energii. Organizm musi otrzymać więc odpowiedni bodziec do spalania nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Uzyskanie tego efektu możliwe jest dzięki procesowi lipolizy, czyli rozkładowi komórek tłuszczowych. Komórki tłuszczowe składają się między innymi z kwasów tłuszczowych o długich łańcuchach węglowych. W spalaniu tkanki tłuszczowej niewątpliwie podstawowym czynnikiem jest trening, a składniki takie jak na przykład pieprz cayenne i ekstrakt pieprzu czarnego wpływają na przyspieszenie metabolizowania kwasów tłuszczowych. W ten sposób uzyskujemy więcej energii z tkanki tłuszczowej i organizm jest w stanie z niej skorzystać. Skutkuje to efektywnym spalaniem tłuszczu.

Ripped Freak sprawia, że proces odchudzania może być łatwiejszy. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zastosowaniu w formule suplementu składników aktywizujących organizm i przyspieszających metabolizm, wśród których znajduje się między innymi kofeina, która wpływa na podniesienie poziomu odczuwalnej energii, zwiększenie motywacji i chęci do działania.

Ripped Freak – dawkowanie

Przyjmowanie suplementu Ripped Freak jest bardzo proste, występuje on w formie niewielkich kapsułek. Producent zaleca, by przyjmować 1–2 kapsułki dziennie. Pierwszą porcję należy zawsze przyjąć rano na czczo, a drugą popołudniu, najpóźniej 30 minut przed posiłkiem. W dni treningowe drugą porcję należy 30–60 minut przed treningiem. Nie należy przekraczać dawkowania zalecanego przez producenta. Jest to ważne, ponieważ omawiany produkt zawiera dużą dawkę kofeiny. Nie należy przyjmować preparatu przed snem, ponieważ może powodować problemy z zasypianiem.Warto rozpocząć suplementację od jednej kapsułki dziennie.