Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Osoby, które aktywnie spędzają czas na siłowni, miały w swoim życiu chwile zwątpienia i zniechęcenia do ćwiczeń. Pojawiają się one najczęściej w momencie, gdy trening nie przynosi efektów, oraz zaczyna brakować siły i motywacji do ćwiczeń. Wątpliwości przychodzą w chwili, gdy pomimo restrykcyjnej diety oraz systematycznych ćwiczeń nie przybywa nam siły ani masy mięśniowej. Aby zwiększyć swoje pokłady energii oraz efektywność ćwiczeń, warto sięgnąć po suplement diety z grupy boosterów testosteronu. Jednym z najlepszych produktów w tej grupie jest Pharmafreak Test Freak.

Skład Pharmafreak Test Freak

Omawiany produkt cechuje się przede wszystkim wysoką zawartością substancji aktywnych biologicznie zawartych naturalnie w kozieradce pospolitej. Warto zaznaczyć, iż skuteczność tej substancji została potwierdzona przez naukowców podczas badań. Kolejną zaletą Pharmafreak Test Freak jest ogromna zawartość buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris) w najbardziej biodostępnej formie. W skład Pharmafreak Test Freak wchodzą także: witamina B6, magnez oraz cynk. Pełna lista składników dostępna jest na etykiecie produktu oraz na stronie internetowej producenta.

Zalety Pharmafreak Test Freak

Podstawową zaletą wynikającą z bogactwa składników jest naturalne zwiększenie poziomu testosteronu w organizmie. Dzięki temu osoba przyjmująca specyfik ma więcej energii niezbędnej do wykonywania ćwiczeń. Bezpośrednio przekłada się to zatem na jakość oraz intensywność treningu. Działanie Pharmafreak Test Freak wpływa także pozytywnie na popęd i sprawność seksualną – podnosi libido. Efekty działania Pharmafreak Test Freak są widoczne już po zaledwie kilku dniach stosowania preparatu.

Prawidłowe dawkowanie Pharmafreak Test Freak

Optymalne efekty można uzyskać dzięki odpowiedniemu stosowaniu suplementu. Zaleca się zażywanie Pharmafreak Test Freak codziennie przed snem, przynajmniej 30 minut po ostatnim posiłku, w dawce wynoszącej 4 kapsułki. Produkt należy popić 200 ml wody. Cały cykl powinien trwać 8 tygodni, a po tym czasie zaleca się 2 tygodnie przerwy. Produkt przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Cena Pharmafreak Test Freak wynosi około 130 zł za 120 kapsułek. W opinii sportowców Pharmafreak Test Freak to produkt, w przypadku którego stosunek ceny do jakości jest niezwykle korzystny.