Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Przedtreningówka C4 to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie, zarówno profesjonalistów, jak i trenujących rekreacyjnie, które dążą do rozbudowy sylwetki. Ważnymi elementami w tego typu procesie są dieta oraz systematyczna aktywność fizyczna. Warto jednak pamiętać, że podczas wykonywania intensywnych i długich treningów warto sięgnąć po dodatkowe wsparcie w postaci odpowiednich suplementów diety. Przedtreningówka C4 wspiera osoby aktywne fizycznie podczas realizowania treningu. Składniki zawarte w formule suplementu istotnie przyczyniają się do osiągania lepszych rezultatów podczas ćwiczeń.

Przedtreningówka C4 – właściwości

Przedtreningówka C4 to zaawansowana technologicznie odżywka polecana sportowcom i osobom aktywnym fizycznie, których treningi wymagają dużego wysiłku. Skuteczne działanie preparatu wynika przede wszystkim z optymalnie dobranych składników aktywnych, które między innymi działają pobudzająco, zwiększają odczuwaną energię, koncentrację i pozwalają na wydłużenie treningu i zwiększenie jego intensywności. Przedtreningówka C4 to suplement przeznaczony do stosowania przed ciężkim treningiem.

Przedtreningówka C4 – zalety

Do największych zalet omawianego suplementu możemy zaliczyć jego zaawansowaną formułę oraz odpowiednio wyselekcjonowane składniki. W składzie suplementu znajdziemy między innymi beta-alaninę, azotan kreatyny, AAKG oraz kofeinę. Arginina przyczynia się do intensyfikacji produkcji tlenku azotu w organizmie. Jego zwiększona synteza powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych, a tym samym lepszy transport tlenu i odpowiednich składników do pracujących mięśni. Dzięki zjawisku pompy mięśniowej w czasie treningu można ćwiczyć intensywniej. Wzrost energii i poprawa skupienia to natomiast efekty optymalnej zawartości kofeiny w składzie produktu. Z kolei beta-alanina to związek, który opóźnia zmęczenie w trakcie wykonywania ćwiczeń, co przekłada się na dłuższą i efektywniejszą aktywność fizyczną. Przedtreningówka C4 to doskonałe uzupełnienie diety i idealne wsparcie aktywności fizycznej.

Przedtreningówka C4 – dawkowanie

Według wskazówek producenta produkt C4 należy przyjmować wyłącznie w dni treningowe. Zalecana dzienna dawka dla osób rozpoczynających suplementację to 1 porcja, którą należy zastosować około 30 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń. Zawsze należy stosować się do zaleceń producenta, samodzielne zwiększanie liczby przyjmowanych dawek nie zwiększy skuteczności preparatu, a może wywołać niepożądane skutki uboczne. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, matek karmiących, kobiet w ciąży, a także osób chorych przewlekle.