Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Red Clover przygotowany przez firmę Swanson to suplement diety, który w swoim składzie zawiera wyciąg z czerwonej koniczyny – popularnej rośliny, która wykazuje wiele cennych właściwości. Suplement ten polecany jest przede wszystkim kobietom. Sprawdzi się również świetnie u sportowców i osób aktywnych fizycznie, które chcą wzmocnić swój organizm.

Red Clover – działanie

Preparat Red Clover należy do grupy naturalnych suplementów, w jego składzie znajduje się wyciąg z czerwonej koniczyny – roślina ta jest doskonałym naturalnym źródłem izoflawonów. Dzięki temu Red Clover w znaczny sposób łagodzi symptomy klimakterium, m.in. uczucie gorąca, problemy ze snem, wahania nastroju. Ponadto przyczynia się do regulacji gospodarki hormonalnej, wspomaga funkcjonowanie serca i układu krwionośnego, a także wykazuje właściwości antyoksydacyjne. Składniki zawarte w omawianym preparacie wpływają również na poprawę wyglądu skóry oraz niwelują problemy skórne, np. wykwity, zmiany skórne i zaczerwienienia. Red Clover świetnie sprawdzi się u osób chorujących na trądzik młodzieńczy i trądzik różowaty. Co więcej, Red Clover zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry i powstawaniu zmarszczek.

red clover

Red Clover – dawkowanie, bezpieczeństwo

Preparat jest dostępny jest w formie łatwych do połknięcia kapsułek. Według wskazówek producenta należy przyjmować jedną kapsułkę dziennie. Nie należy samodzielnie modyfikować dawkowania ustalonego przez producenta, ponieważ nie zwiększy to działania preparatu. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży, matek karmiących oraz dzieci. Należy również pamiętać, że suplementy są jedynie uzupełnieniem diety i podejmowanej aktywności fizycznej.

Red Clover – sklep, cena

Suplementy firmy Swanson cieszą się dużą popularnością, dlatego coraz więcej sklepów posiada je w swojej ofercie. Produkt Red Clover można kupić w stacjonarnych punktach sprzedaży suplementów, a także w sklepach internetowych. Za opakowanie zawierające 90 kapsułek trzeba zapłacić około 35 zł.

Opinie na temat Red Clover

Suplement cieszy się pozytywnymi opiniami szczególnie wśród kobiet. Zwracają one uwagę na jego działanie –zauważają poprawę kondycji skóry, a także zniwelowanie oznak menopauzy. Kolejną zaletą produktu jest jego atrakcyjna cena, która sprawia, że każdy może go wypróbować.