Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Już co czwarty obywatel Europy zmaga się z problemem nadwagi, a co piąty mieszkaniec Polski cierpi z powodu otyłości. Nadwaga i otyłość są coraz częściej uznawane za choroby cywilizacyjne. Nadmiar kilogramów to często skutek siedzącego trybu życia, coraz gorszych przyzwyczajeń żywnościowych i niskiej aktywności fizycznej. Może prowadzić do wielu chorób, dlatego walkę z otyłością należy zacząć jak najszybciej. Proces redukcji nadprogramowych kilogramów mogą wspomóc odpowiednie suplementy takie jak Revex-16.

Revex-16 – jak działa?

Revex-16 uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych spalaczy tkanki tłuszczowej, jaki możemy aktualnie nabyć na rynku. Wspiera proces redukcji kilogramów, przyśpiesza metabolizm, pomaga w hamowaniu nadmiernego łaknienia, a także w usuwaniu wody podskórnej. Pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie. Dodatkowo Revex-16 minimalizuje możliwość pojawienia się efektu jo-jo, który jest zmorą wszystkich odchudzających się osób. Revex-16 to produkt o działaniu termogenicznym – podnosi temperaturę ciała, co istotnie wpływa na proces spalania tkanki tłuszczowej. Preparat ma wielokierunkowe działania i opiera się na składnikach, które zostały dobrane tak, by intensyfikowały swoje działanie.

Skład Revex-16

Odpowiednio dobrany skład suplementu odpowiada za jego skuteczność. Znajdziemy w nim bogactwo składników, które pomogą nam uporać się z uciążliwą tkanką tłuszczową i poprawią nasze codzienne samopoczucie. Kofeina obecna w formule produktu to związek o działaniu pobudzającym. Będzie ona pomocna dla wszystkich osób starających się zmniejszyć masę ciała, ponieważ kofeina nasila proces lipolizy prowadzący do rozkładu komórek tłuszczowych, a także wpływa pozytywnie na proces przemiany materii. Ekstrakt zielonej herbaty ma działanie antyoksydacyjne, eliminuje wolne rodniki, ogranicza również degradację dopaminy i adrenaliny. Kwas alfa-liponowy wspiera transport składników odżywczych do komórek mięśniowych, dzięki czemu wspomaga ich pracę podczas intensywnego treningu lub innej aktywności fizycznej. Dodatkowo pomaga w regeneracji mięśni.

Z kolei chrom to jeden z najważniejszych pierwiastków występujących w naszym organizmie, bez którego funkcjonowanie ustroju może być zaburzone. Odpowiada on między innymi za regulację działania enzymów, a także przyczynia się do obniżenia stężenia cholesterolu. L-tyrozyna to prekursor adrenaliny, noradrenaliny i dopaminy. Pobudza intensywnie organizm, przez co jesteśmy bardziej skoncentrowani. Bierze również udział w procesie syntezy tyroksyny. Bardzo ważnym składnikiem suplementu jest ekstrakt z pieprzu czarnego, która poprawia ukrwienie tkanek, wspomaga diurezę oraz pobudza wydzielanie soków trawiennych. Jego obecność pozwala na efektywniejsze i szybsze wykorzystywanie substancji pokarmowych. Z kolei popularny mniszek lekarski wspomaga pracę wątroby i jest idealnym wsparciem w przypadku chorób dróg żółciowych czy kamicy żółciowej.

Dawkowanie Revex-16

Maksymalna dawka suplementu to według zaleceń producenta trzy kapsułki dziennie. Należy je przyjmować rano przed śniadaniem i pomiędzy głównymi posiłkami. Nie zaleca się stosowania Revex-16 wieczorem, gdyż suplement ma bardzo silne działanie pobudzające. Nie powinniśmy też podczas stosowania produktu zażywać innych suplementów, które zawierają w składzie związki stymulujące. Produkt należy stosować maksymalnie przez dwanaście tygodni. Po upływie tego czasu przed ponownym rozpoczęciem stosowania podobnych produktów należy zrobić sobie minimum dwutygodniową przerwę. Revex-16 najlepiej kupić za pośrednictwem renomowanych sklepów internetowych. Zdecydowanie odradza się zakupy na bazarze lub na niesprawdzonych aukcjach internetowych, gdzie nie jesteśmy w stanie zweryfikować, czy sprzedawany produkt jest oryginalny.

Revex-16 – opinie o produkcie

W Internecie możemy znaleźć opinie konsumentów dotyczące Ravex 16. Dzięki temu nie jesteśmy skazani wyłącznie na informacje producenta i możemy sami wyrobić sobie zdanie na podstawie doświadczeń innych użytkowników.

„Revex-16 zacząłem używać dzięki namowom mojego osobistego trenera z siłowni. Rozpocząłem treningi, ponieważ warstwa tkanki tłuszczowej, którą zgromadziłem przez fatalne jedzenie i brak ruchu, zaczęła zagrażać mojemu zdrowiu. Miałem problemy z dłuższym chodzeniem, bolały mnie stawy i co tu dużo mówić – wyglądałem fatalnie. Pierwsze efekty stosowania suplementu zauważyłem bardzo szybko. Zdecydowanie schudłem, a ćwiczenia na siłowni zaczęły przynosić lepsze efekty. Przede wszystkim czułem się lepiej. Z czystym sercem mogę polecić suplement każdemu, kto potrzebuje wsparcia w trakcie odchudzania” – Marek