Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

S.A.W. Trec jest popularnym suplementem diety szczególnie wśród zawodników sportów siłowych, sięgają po niego także kulturyści nastawieni na budowanie masy mięśniowej. Przyjmowanie tego preparatu przed aktywnością fizyczną sprawia, że trening staje się znacznie łatwiejszy i skuteczniejszy. Składniki preparatu wpływają na pojawienie się pompy mięśniowej, która pozwala ćwiczyć dłużej i efektywniej. Suplementu S.A.W. Trec pomaga również przełamać pojawiające się od czasu do czasu znużenie treningowe.

Kto powinien sięgać po suplement S.A.W. Trec?

Suplement S.A.W. Trec został stworzony między innymi dla profesjonalnych sportowców, których często dotyka zjawisko stagnacji treningowej. Brak chęci do ćwiczeń przekłada się na mniej efektywny trening. S.A.W. Trec jest suplementem diety, który pozwala na przełamanie tej bariery dzięki zwiększeniu poziomu odczuwalnej energii i motywacji. Co więcej, z suplementu diety S.A.W. Trec mogą korzystać wszystkie osoby, których celem jest budowanie siły i masy mięśniowej.

Dzięki stosowaniu tego produktu efekty mogą pojawić się szybciej, są lepiej widoczne, a organizm znacznie lepiej reaguje na ćwiczenia fizyczne. Warto podkreślić, że trening wyczynowy wymaga wysiłku, często prowadzony jest również z dużym obciążeniem. Preparat S.A.W. wpływa na jakość przeprowadzonego treningu, nasilenie pompy mięśniowej, poprawę koncentracji, a także opóźnienie zmęczenia.

S.A.W. Trec – lepsze ukrwienie mięśni

Dla osób bardzo dobrze wytrenowanych niezwykle istotnym elementem jest prawidłowe ukrwienie mięśni. Zachodzą w nich procesy przemiany materii, dzięki którym możliwe jest wykonywanie pracy oraz dalsza rozbudowa sylwetki. W tym układzie niezwykle istotne funkcje pełnią naczynia krwionośne, które z jednej strony dostarczają do mięśni wszystkie niezbędne składniki, a z drugiej strony usuwają szkodliwe produkty przemiany materii. Ten mechanizm powoduje, że mięśnie mogą pracować bez żadnych przeszkód. Elementami, które w sposób bezpośredni zasilają mięsień są naczynia włosowate.

Zadaniem suplementu S.A.W. Trec jest usprawnienie działania tych naczyń. Możliwe jest to dzięki zwiększeniu w organizmie syntezy tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne i sprawia, że są one w stanie transportować większe ilości tlenu, a także wszystkich składników odżywczych. Dzięki temu zjawisku do mięśni może zostać dostarczone więcej energii, procesy przemiany materii mogą zachodzić sprawniej, a cały mechanizm działa znacznie lepiej. Składniki zawarte w formule suplementu stymulują syntezę NO, co niewątpliwie przekłada się na pojawienie pompy mięśniowej, która sprawia, że rezultaty treningu na pewno będą zadowalające.

S.A.W. Trec – stymulacja układu nerwowego

Odpowiednia praca układu nerwowego podczas treningu to bardzo ważny aspekt, na który powinni zwrócić uwagę wszyscy trenujący. Właściwe funkcjonowanie układu nerwowego pozwala na przeprowadzenie nawet najcięższej aktywności fizycznej. Składniki aktywne zawarte w suplemencie diety S.A.W. takie jak kofeina oraz L-tyrozyna odpowiadają za usprawnienie pracy neurotransmiterów oraz pobudzenie.

Kolejnym składnikiem oddziałującym na układ nerwowy jest tauryna, której przypisuje się pozytywny wpływ na poprawę funkcji poznawczych. Dzięki synergistycznemu działaniu wszystkich wymienionych składników obecnych w składzie suplementu możemy być pewni, że nigdy nie zabraknie nam chęci i motywacji do treningu.

S.A.W. Trec – jak stosować?

S.A.W. Trec według zaleceń producenta należy przyjmować około 30 minut przed treningiem. Przyjmowana dawka powinna wynosić 5–10 g proszku i jest zależna od indywidualnych potrzeb organizmu. Odpowiednią dawkę preparatu należy rozpuścić w wodzie, dokładnie wymieszać i spożyć zaraz po przygotowaniu.

Warto pamiętać o wszystkich zasadach bezpieczeństwa. Suplementu nie mogą stosować kobiety w ciąży, dzieci oraz matki karmiące piersią. Ze względu na zawartość kofeiny nie powinno się go stosować zaraz przed snem, ponieważ może utrudniać zasypianie. Nie należy samodzielnie modyfikować dawki, którą zalecił producent, ponieważ może to wywołać niepożądane skutki uboczne.