Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Scitec Nutrition to firma, która została założona w 1996 r. w Stanach Zjednoczonych. To jeden z najpopularniejszych na świecie producentów i dystrybutorów suplementów diety różnego rodzaju i różnego przeznaczenia. Praktycznie w każdym kraju można spotkać jego świetne produkty. Jest ich wiele i są wsparciem treningów różnego rodzaju. Warto więc spróbować czegoś, co zostało przetestowane przez wielu i daje naprawdę dobre efekty.

Co to za marka?

Scitec Nutrition produkuje odżywki, w przypadku których daje gwarancję, że są one sprawdzone i najwyższej jakości. Produkcja odżywek firmy Scitec Nutrition przebiega z zachowaniem najwyższych standardów oraz przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Firma proponuje aż 500 różnych rodzajów produktów, dlatego każdy sportowiec regularnie wykonujący jakąś aktywność fizyczną będzie mógł znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Scitec Nutrition to marka, która oferuje swoim klientom najwyższej jakości preparaty wspierające między innymi wzrost masy mięśniowej. To suplementy, które dają faktyczne rezultaty, dzięki którym można osiągać stawiane przed sobą cele. Są one stworzone specjalnie dla tych osób, które uprawiają sporty siłowe i potrzebują wsparcia w osiąganiu dobrych rezultatów w szybszym czasie. Można tu zatem znaleźć takie produkty jak kreatyna, glutamina, odżywki białkowe, spalacze tłuszczu, gainery i aminokwasy rozgałęzione BCAA.

Poniżej zaprezentowane zostały niektóre produkty proponowane przez markę Scitec Nutrition.

Przykłady produktów Scitec Nutrition

Scitec 100% Whey Protein Professional to produkt zawierający w swoim składzie dwie formy białka serwatkowego: izolat oraz koncentrat. Preparat ten cechuje się wysoką wartością odżywczą, co istotnie może przyczynić się do rozbudowy muskulatury oraz może pomóc nam w momencie, kiedy decydujemy się na redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej. Dodatkowym autem tego produktu jest fakt, że jest on dostępny w różnych smakach, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie i dostosować suplementację do swoich indywidualnych preferencji.

Preparat stanowi doskonałe źródło białka, które przysłuży się sportowcom. Białka serwatkowe odznaczają się pełnym profilem aminokwasowym, dostarczają tym samym do naszych komórek mięśniowych wszystkich niezbędnych do wzrostu elementów.

Scitec 100% Beef Concentrate to peptyd białka wołowego ze świeżego mięsa wołowego. Sprawdzi się szczególnie w przypadku tych osób, które nie tolerują laktozy – zastąpi białko z mleka. Poza tym ten produkt ma wspaniały smak dostosowany do potrzeb odbiorców. To szczególnie ważne w przypadku wołowiny, ponieważ produkty z takiego składnika mogą cechować się nieprzyjemnym smakiem. Produkty pochodzenia wołowego świetnie sprawdzą się u sportowców, którzy trenują na najwyższym poziomie.

Casein Complex to kolejna propozycja Scitec Nutrition. To odżywka wysokobiałkowa, którą stosuje się na noc. Działa przez długi czas, jest w stanie dostarczyć aminokwasy do krwi nawet po 7 godzinach. Dzięki niemu organizm ciągle się rozbudowuje i regeneruje. Świetnie oddziałuje na mięśnie po tym, jak zostaną one poddane dużemu wysiłkowi fizycznemu. W preparacie została wykorzystana kazeina micelarna. Preparat dba nie tylko o rozbudowę masy mięśniowej, ale także dba o kości podczas wycieńczających ćwiczeń.

Scitec FireWorks świetnie sprawdza się w przypadku osób, które stawiają na treningi wytrzymałościowe, bo pozwala na zwiększenie wytrzymałości. Został tak przygotowany, aby spożywać go przed planowanym treningiem, co sprawi, że ćwiczący będzie miał więcej energii na odbycie trudnych treningów. Dawkę dobiera się indywidualnie i dostosowuje ją do własnych potrzeb. Klienci zwracają uwagę na fakt, że produkt doskonale smakuje i dobrze się rozpuszcza, dzięki czemu daje naprawdę dobre wyniki.

Scitec ALC to suplement diety zawierający acetylowaną L-karnitynę. Wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego. Co więcej, może również oddziaływać na samopoczucie, poprawiać proces zapamiętywania i polepszać koncentrację. Wpływa również na redukcję stresu.

Scitec Nutrition oferuje ponadto batony energetyczne o różnych smakach, które cechują się dużą zawartością białka, zwierają również węglowodany i tłuszcze. Przykładem jest Scitec Proteinissino. Tego typu produkty sprawdzają się u osób, które są zabiegane i nie maja czasu na przerwę na posiłek. Baton jest dostępny w kilku smakach: waniliowym z chrupkami karmelowymi, macchiato z chrupkami karmelowymi, a także ciemnoczekoladowym.

Drugim przykładem batona jest Scitec Proteinissino Reduced in Carbs o obniżonej zawartości węglowodanów. Znajduje się tam dużo wartości odżywczych, dlatego warto go spróbować, aby nie tylko zasmakować pysznego batona, ale też naładować organizm potrzebnymi składnikami. Znajduje się tam 29% białka. Co więcej, duża ilość białka wpływa na pozbycie się uczucia głodu. Podobnie jak poprzedni także i ten jest dostępny w różnych smakach: kremu czekoladowo-malinowego oraz ciastka kawowo-czekoladowego.

Opinie o Scitec Nutrition

Firma zbiera bardzo pozytywne opinie wśród swoich klientów, którzy już mieli okazję wypróbować jej produkty. Zwraca się szczególnie uwagę na idealnie dobrane smaki poszczególnych preparatów, dzięki czemu ich spożywanie staje się przyjemnością. Dużym plusem w działaniu poszczególnych suplementów jest także fakt, że faktycznie przynoszą one dobre efekty już po krótkim czasie stosowania. Klienci zwracają jeszcze uwagę na to, że znajduje się tam idealne połączenie składników, które ma znakomity wpływ na organizm. Niektóre produkty występują w formie proszku, co jeszcze bardziej zwiększa ich atrakcyjność, na co także zwracają uwagę użytkownicy.

Mówi się jeszcze o tym, że odżywki Scitec Nutrition nie powodują utraty apetytu. Jedną z największych zalet jest oczywiście wykorzystanie wielu rodzajów białka, co przysłuży się regeneracji oraz rozbudowie włókien mięśniowych.

Scitec Nutrition to firma z USA, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów od wielu lat. Ma wypracowaną pozycję na rynku, a jej produkty są naprawdę najwyższej jakości. Dzięki temu dają one zdecydowanie dobre rezultaty. Warto spróbować produktów firmy, która oferuje swoim klientom aż 500 suplementów różnego rodzaju. Można to zrobić, kupując je w sklepach internetowych, i wybrać taki smak, jaki tylko się chce.