Dodano:

1
Kategoria: Suplementy

Walka z nadprogramowymi kilogramami bywa długa i wymagająca. W tej sytuacji doskonałym uzupełnieniem diety i aktywności fizycznej są suplementy wspierające utratę kilogramów. Podczas wyboru odpowiedniego produktu warto jednak zwrócić uwagę na skład oraz połączenie poszczególnych komponentów. Slim Strong to wysokiej jakości suplement diety, w którego składzie znajdują się najwyższej jakości składniki, które są bezpieczne dla zdrowia.

Slim Strong – właściwości, skład

Slim Strong to suplement diety stworzony przede wszystkim z myślą o osobach, które dążą do utraty niepożądanej tkanki tłuszczowej. W składzie produktu znajdują się m.in. wyciąg z nasion fasoli zwyczajnej, wyciąg z czerwonej herbaty, cynk, L-karnityna oraz chrom. Główną funkcją, jaką pełni Slim Strong, jest wspomaganie organizmu w walce z nadprogramowymi kilogramami. Dzięki odpowiedniej kompozycji skutecznych składników Slim Strong przyczynia się do wizualnej poprawy sylwetki. Dzięki zawartości cynku wpływa na utrzymanie odpowiedniej równowagi zasadowo-kwasowej oraz utrzymanie prawidłowych funkcji poznawczych. Z kolei chrom wpływa na zmniejszenie łaknienia oraz pozwala na utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Wszystkie aktywne składniki znajdujące się w suplemencie Slim Strong uzupełniają się wzajemnie i wpływają korzystnie na funkcjonowanie organizmu. Wyciąg z czerwonej herbaty wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, a także przyczynia się do odpowiedniego oczyszczenia organizmu.  L-karnityna przyczynia się do skutecznego spalania kwasów tłuszczowych, co także korzystnie wpływa na efekty procesu odchudzania.

Należy oczywiście pamiętać, że suplementacja powinna być połączona ze zdrową, zbilansowaną dietą oraz systematycznymi treningami.

Slim Strong – opinie

Opinie osób stosujących suplementację potwierdzają, że regularne stosowanie suplementu Slim Strong w połączeniu ze zbilansowaną dietą oraz aktywnością fizyczną korzystnie wpływa na sylwetkę, zmniejsza uczucie łaknienia, a także usprawnia redukcję nadprogramowych kilogramów.

Slim Strong – dawkowanie

Suplement powinien być stosowany codziennie, zarówno w dni treningowe, jak i te przeznaczone na regenerację. Należy przyjmować jedną kapsułkę dwa razy dziennie. Każda porcja powinna zostać obficie popita wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dobowej dawki ustalonej przez producenta (2 tabletki).