Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Therm Line Forte to popularny i ceniony suplement diety dostępny w postaci łatwych do połknięcia kapsułek. Zawiera w swoim składzie opatentowane połączenie ekstraktów z owoców cytrusowych i guarany – Sinetrol – oraz zaawansowany kompleks – Thermo Blend – są to formuły wspomagające spalanie tłuszczu, a tym samym korzystnie wpływające na procesy odchudzania.

Therm Line Forte – skuteczny spalacz tłuszczu

Therm Line Forte to jedyny na chwilę obecną suplement diety, w którego składzie znajduje się Sinetrol – kompleks ekstraktów z owoców pomarańczy, grejpfrutów oraz innych owoców cytrusowych, które wykazują właściwości oczyszczające i antyoksydacyjne, potwierdzone badaniami klinicznymi. Dodatkowo Therm Line Forte zawiera w swoim składzie substancje lipotropowe, które w znaczny sposób wpływają na spalanie tłuszczu.

Wymienione wyżej składniki znajdowały się w już we wcześniejszej wersji preparatu, jednakże w Therm Line Forte zostały wzbogacone w dodatkowe komponenty, dzięki czemu preparat działa skuteczniej.

Połączenie wyselekcjonowanych składników to efekt długotrwałych analiz i badań, a stworzony w ten sposób unikatowy kompleks termogeniczny może wpłynąć na pracę nawet najbardziej opornej przemiany materii.

Ważną funkcję spełnia kompleks Therm Line Thermogenic Blend – połączenie substancji aktywnych stworzone na zasadzie synergii. Poszczególne składniki Therm Line Forte oddziałują na siebie, wzmacniając swoje działanie, czego efektem jest optymalna intensyfikacja w zakresie spalania tłuszczu.

Kompleksy Sinetrol oraz Therm Line Thermogenic Blend to wsparcie procesu odchudzania – preparat w kompleksowy sposób wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej, co pozwala na znaczne skrócenie czasu tego procesu i szybsze osiągnięcie pożądanych efektów.

W składzie preparatu Therm Line Forte znajduje się opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych, L-tyrozyna, ekstrakt gorzkiej pomarańczy, ekstrakt zielonej herbaty, ekstrakt guarany, kofeina bezwodna, ekstrakt zielonej kawy, ekstrakt imbiru, L-winian L-karnityny, ekstrakt pieprzu kajeńskiego, ekstrakt pieprzu czarnego, chlorek chromu, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).

Przyczyny przybierania na wadze

Therm Line Forte to preparat stworzony z myślą o osobach, które chcą pozbyć się nadprogramowych kilogramów, nie zapewniając sobie efektu jo-jo ani defektów zdrowotnych.

W tym momencie pojawia się jednak pytanie – jakie są przyczyny tycia i obrastania niepożądaną tkanką tłuszczową, której tak trudno się pozbyć?

Wbrew pozorom nie jest to wyłącznie efekt nieodpowiedniej diety, głównym powodem tworzenia się tkanki tłuszczowej jest metabolizm tłuszczów. Nadwaga lub otyłość to w rzeczywistości zaburzenia metaboliczne występujące w organizmie.

Powody takiej sytuacji mogą być różne, między innymi nadmierne spożywanie produktów wysokokalorycznych, błędy żywieniowe, nieodpowiednia ilość białka w pokarmach, brak ruchu, zbyt częste i zbyt drastyczne kuracje odchudzające, a nawet niektóre dolegliwości zdrowotne. Są to czynniki, które powodują zaburzenia pomiędzy lipogenezą i lipolizą – procesami, które zachodzą w komórkach tłuszczowych i są odpowiedzialne za nadmierny przyrost wagi.

Lipogeneza – co to takiego?

Lipogeneza to proces tworzenia tłuszczów, które odkładają się w postaci dużych kropli wewnątrz adipocytów, zwiększając ich objętość. W efekcie zwiększa się podskórna tkanka tłuszczowa i człowiek zaczyna przybierać na wadze. W momencie gdy w adipocytach zaczyna brakować miejsca, zaczynają tworzyć się dodatkowe komórki tłuszczowe.

W przypadku kobiet szybki przyrost tkanki tłuszczowej objawia się przede wszystkim w postaci cellulitu, który stanowi potwierdzenie magazynowania nadmiaru energii. Nadprogramowa energia jest magazynowana w postaci tłuszczu dlatego, że posiada on bardzo dużą gęstość energetyczną – 1 g tłuszczu w procesie spalania daje aż 9 kcal, dla porównania 1 g glukozy to zaledwie 4 kcal.

Czym jest lipoliza?

Lipoliza to proces spalania trójglicerydów (tłuszczów) znajdujących się w komórkach tłuszczowych. Proces ten zachodzi, gdy pojawia się deficyt kaloryczny, czyli ilość dostarczanej energii jest mniejsza niż zużywanej, lub w sytuacji, gdy występuje zwiększone zapotrzebowanie na energię, np. podczas wysiłku fizycznego.

W procesie spalania tłuszczów występuje tzw. termogeneza, czyli uwalnianie ciepła, który spełnia tak samo ważne rolę w procesie kontroli wagi ciała jak lipoliza. Całkowite usunięcie tłuszczu z adipocytów sprawia, że ulegają one stopniowej degradacji i zanikowi. Efektem intensywnej lipolizy oraz termogenezy jest utrata masy tłuszczowej, a docelowo redukcja wagi ciała.

Skuteczne odchudzanie

Bez względu na to, jaka jest przyczyna nadwagi lub otyłości, podjęcie walki z nadmiarem kilogramów wymaga optymalnego pobudzenia metabolizmu do spalania tłuszczów. Ze względu na korzystny wpływ hormonów – adrenaliny i noradrenaliny – podczas wysiłku fizycznego każdy program odchudzający uwzględnia aktywność fizyczną. Doskonałym dopełnieniem regularnych treningów jest Therm Line Forte, w którego składzie znajduje się Sinetrol – aktywny, wysoko skoncentrowany kompleks wyciągów roślinnych, który zawiera najcenniejsze substancje aktywne zawarte w owocach cytrusowych. Wspomagają one spalanie tkanki tłuszczowej, a właściwości preparatu wynikają przede wszystkim z wysokiej zawartości polifenoli.

Therm Line Forte – dawkowanie

Zaleca się przyjmowanie suplementu Therm Line Forte dwa razy dziennie po dwie kapsułki, pół godziny przed śniadaniem i obiadem lub innym posiłkiem. Można przyjąć go także pół godziny przed planowanym treningiem. Preparat należy popić dużą ilością wody.

Ze względu na zawartość kofeiny nie zaleca się przyjmowania preparatu wieczorem, zwłaszcza przed snem. Suplement należy przyjmować 2–3 miesięcy, a jeśli konieczne jest powtórzenie stosowania, należy uwzględnić dwumiesięczną przerwę pomiędzy kolejnymi cyklami.

Jak każdy suplement Therm Line Forte może wywołać skutki uboczne , które stanowią efekt nieprawidłowego stosowania bądź nadwrażliwości na któryś ze składników. Pojawienie się efektów niepożądanych należy potraktować jako sygnał, by zaprzestać suplementacji i skonsultować swój stan z lekarzem. Nie należy zatem przekraczać dawki zalecanej przez producenta.

Therm Line Forte – opinie

„Therm Line Forte to doskonały suplement wspomagający odchudzanie, wpływa na łaknienie, przemianę materii, mobilizuje do regularnych, pełnowartościowych posiłków. Efekty można zauważyć już po dwóch tygodniach. Ja stosowałam suplement w połączeniu z treningami na siłowni.” – Judyta

„Stosuję suplement od niespełna trzech tygodni i widzę efekty! Pomiędzy posiłkami staram się nie podjadać, zjadam tylko owoce lub świeże warzywa, ale nie odczuwam głodu ani nadmiernego apetytu na słodkie lub słone przekąski. Codziennie też ćwiczę ok. 45 min na rowerkach, stepach itd. Pierwsze efekty to płaski brzuszek, co bardzo mnie cieszy. Nie ma żadnych skutków ubocznych w moim przypadku, szczerze polecam każdemu, kto chce zgubić nadmiar kilogramów.” – Elena

„Stosuję suplementację od kilkunastu dni, do tej pory schudłam 1,5 kg. Zamierzam stracić 5 kg, mam nadzieję, że się uda. Zawarta w Therm Line Forte dawka kofeiny daje niezłego kopa, dzięki czemu zmniejszyłam ilość spożywanej kawy. Podkreślam, że nie czekam na cud i nie siedzę na pupie, ale staram się regularnie trenować – rower, spacer z psem, poranny jogging, siłownia.” – Aleks