Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Suplement diety Thermo Fat Burner Max przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą efektywnie walczyć z nadmierną tkanką tłuszczową. Thermo Fat Burner Max należy do grupy tak zwanych termogeników – preparatów, które zwiększają termogenezę organizmu i tym samym mają istotny wpływ na proces redukcji zbędnych kilogramów.

Thermo Fat Burner Max – skuteczny suplement termogeniczny

Termogeniki to suplementy diety wpływające na temperaturę organizmu. W czasie odpoczynku temperatura ciała człowieka jest niższa, a w czasie aktywności podnosi się, co zwiększa wydolność i pozwala na skuteczniejsze wykonywanie wszystkich czynności.

Dla zapewnienia pełnej efektywności pracy ludzki organizm zmienia temperaturę ciała w bezpiecznym dla człowieka przedziale. Suplementy o działaniu termogenicznym wykorzystują ten sam mechanizm i podnoszą temperaturę ludzkiego ciała do poziomu, który jest efektywny w czasie największej aktywności. Oznacza to w praktyce wrzucenie „wyższego biegu” przez organizm, co przy okazji wiąże się też ze zwiększeniem zużycia energii. Podniesienie temperatury jest korzystne zwłaszcza w okresie redukcji masy ciała.

Thermo Fat Burner Max – wsparcie odchudzania

W czasie diety o obniżonej kaloryczności organizm ludzki zaczyna bronić się przed spalaniem tkanki tłuszczowej. Dla organizmu substratami do produkcji energii w takiej sytuacji mogą być białka mięśniowe, co może powodować utratę masy mięśniowej. W czasie odchudzania nasz organizm zwalnia, gorzej nam się pracuje, możemy mieć także gorsze samopoczucie. Thermo Fat Burner Max zapobiega tym negatywnym procesom, które często towarzyszą restrykcjom kalorycznym stosowanym przez osoby odchudzające się. Efektem przyjmowania Thermo Fat Burner Max jest podniesienie temperatury ciała. Dochodzi do uwolnienia energii z tkanki tłuszczowej, jest to efekt zauważalny zwłaszcza podczas treningu.

Thermo Fat Burner Max – energia w trakcie treningu

Organizm stara się traktować tkankę tłuszczową jako zapas energii. W momencie głodu zapas ten może zostać wykorzystany w celach energetycznych. Organizm nie korzysta z tkanki tłuszczowej w sposób intensywny, jeśli naprawdę nie musi. Stosowanie Thermo Fat Burner Max prowadzi do lepszego wykorzystywania tkanki tłuszczowej. Powstająca energia jest przez cały czas uwalniana do układu krwionośnego, by mogła łatwo docierać do pracujących mięśni.

Dawkowanie suplementu Thermo Fat Burner Max

Suplement diety Thermo Fat Burner Max występuje w formie niewielkich tabletek, które są bardzo łatwe do połknięcia. Według zaleceń producenta należy przyjmować 4 tabletki suplementu dziennie. Powinno się je podzielić na dwie porcje, pierwszą należy przyjąć pół godziny przed pierwszym posiłkiem danego dnia, a drugą pół godziny przed treningiem lub obiadem, jeśli jest to dzień bez treningu. Tabletki Thermo Fat Burner Max powinny być popijane dużą ilością wody.

Thermo Fat Burner Max – zasady bezpieczeństwa

Thermo Fat Burner Max to suplement bezpieczny dla zdrowia, jeśli jest stosowany zgodnie z zaleceniami producenta. Nie powinny go jednak stosować osoby, które cierpią na nadciśnienie, mają problemy z sercem. Nie mogą z niego korzystać również kobiety w ciąży i matki karmiące. Ze względu na zawartość kofeiny i guaraniny Thermo Fat Burner Max nie powinien być przyjmowany wieczorem. Należy również pamiętać, że suplement jest uzupełnieniem diety, a nie jej zamiennikiem.