Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Thermo Fat Burner to suplement diety przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą się pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej w sposób skuteczny i trwały. Sprawdzi się u osób odchudzających się, które podjęły aktywność fizyczną w celu zredukowania zbyt wysokiej wagi, jak również u aktywnie trenujących sportowców, którzy po okresie budowania masy mięśniowej podejmują się diety redukcyjnej. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli ktoś narzeka na nadmiar tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w tak zwanych trudno dostępnych miejscach, suplement diety Thermo Fat Burner to rozwiązanie dla niego. O stosowaniu produktu Thermo Fat Burner mogą pomyśleć także osoby intensywnie trenujące, w których diecie pojawiają się składniki, które mogą prowadzić do wzrostu masy ciała. Thermo Fat Burner pomaga kontrolować takie zjawiska i może ograniczać powstawanie tkanki tłuszczowej.

Thermo Fat Burner – intensyfikacja procesu lipolizy

Najważniejszym efektem przyjmowania suplementu Thermo Fat Burner jest intensyfikacja rozpadu komórek tłuszczowych. Jest to kwestia niezwykle ważna dla osób odchudzających się, ponieważ pozwala na uwolnienie energii z tłuszczu w sposób efektywny, co w normalnych warunkach może okazać się bardzo trudne. W normalnych warunkach pobieranie energii z komórek tłuszczowych przebiega powoli, w związku z tym organizm w trakcie procesu odchudzania może sięgać do alternatywnego źródła energii, jakim są aminokwasy pochodzące z rozkładu tkanki mięśniowej. Jest to zjawisko bardzo negatywnie wpływające na osiągane rezultaty.

Aktywizacja komórek tłuszczowych polega na przeniknięciu cząsteczek suplementu Thermo Fat Burner do ich wnętrza i podzielenia długich łańcuchów tłuszczowych zmagazynowanych w tych komórkach na mniejsze fragmenty, które mogą być łatwiej wykorzystywane w procesie lipolizy. W ten sposób proces spalania tłuszczu przebiega sprawniej, a organizm działa na wyższych obrotach, ponieważ ma cały czas dostęp do dużych ilości energii.

Thermo Fat Burner – efekt termogeniczny

Thermo Fat Burner to suplement, który powinien stanowić uzupełnienie odpowiednio zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. Podstawową funkcją naszego ciała jest utrzymywanie stałej temperatury. Tylko w takich warunkach wszystkie procesy biochemiczne zachodzące w ustroju mogą przebiegać sprawnie i efektywnie. Efekt termogeniczny wywoływany przez składniki tego produktu pozwala na usprawnienie procesu odchudzania i wpływa na sprawniejszą redukcję tkanki tłuszczowej. Polega on na zwiększeniu produkcji ciepła w ustroju, co przekłada się na wyższą temperaturę ciała. Proces ten jest szczególnie widoczny w trakcie treningu, kiedy podejmujemy wysiłek fizyczny.

Thermo Fat Burner – przyspieszenie metabolizmu

W czasie odchudzania istotnym elementem jest stosowanie diety o ujemnym bilansie kalorycznym. Niezwykle ważna jest również regularna aktywność fizyczna. Suplement diety Thermo Fat Burner posiada w swoim składzie specjalne składniki wspierające tempo metabolizmu. Oznacza to, że Thermo Fat Burner wpływa na przemianę materii i powoduje, że nasze starania skutkują lepszymi rezultatami. Związane jest to ze zwiększeniem zużycia kalorii potrzebnych do wykonania każdej czynności, a w czasie odchudzania jest to zjawisko jak najbardziej pożądane. Thermo Fat Burner to idealne wsparcie w dążeniu do wymarzonej sylwetki.

Thermo Fat Burner – prawidłowe dawkowanie

W trakcie stosowania Thermo Fat Burner należy przestrzegać prawidłowego dawkowania zaleconego przez producenta. Nie należy samodzielnie modyfikować przyjmowanych dawek.

Zalecana dawka dobowa Thermo Fat Burner to 4 tabletki podzielone na dwie równe porcje. Pierwsza porcja powinna być przyjęta pół godziny przed śniadaniem, a druga przed obiadem, a w przypadku dni treningowych przed aktywnością fizyczną. Porcję należy popić 250 ml wody. Należy unikać przyjmowania produktu w godzinach wieczornych, ponieważ pobudzenie spowodowane przez składniki Thermo Fat Burner może powodować problemy z zaśnięciem.

Thermo Fat Burner – ostrzeżenia

Thermo Fat Burner to suplement diety opierający się na kofeinie i guaranie, czyli dwóch substancjach wpływających na znaczne pobudzenie organizmu i przyspieszenie przemiany materii. Produkt nie jest wskazany dla osób posiadających problemy z sercem i całym układem krążenia, zwłaszcza dla osób z chorobą wieńcową, z nadciśnieniem tętniczym, a także dla osób w podeszłym wieku. Wymienione osoby oraz osoby leczące się na choroby przewlekłe powinny skorzystać z porady lekarza przed rozpoczęciem korzystania z suplementu Thermo Fat Burner.

Thermo Fat Burner jest produktem przeznaczonym tylko dla osób dorosłych,  nie powinien być przyjmowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Dzieci bezwzględnie nie powinny mieć do niego dostępu. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Co więcej, suplement diety Thermo Fat Burner nie powinien był łączony z alkoholem. Produktu nie należy przyjmować po upływie daty ważności.