Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Uns Econo jest suplementem diety przeznaczonym między innymi dla sportowców, których treningi są ukierunkowane na rozbudowę masy mięśniowej. Białko to podstawowy budulec w ludzkim organizmie i jego zbyt mała ilość w diecie powoduje, że proces rozbudowy sylwetki może być znacznie trudniejszy. Suplement diety UNS Econo to idealny sposób na częściowe pokrycie zapotrzebowania na białko, które u osób aktywnych fizycznie może okazać się większe.

UNS Econo – składniki

O skuteczności suplementu białkowego w dużej mierze decyduje to, jakie białka zostały wykorzystane podczas jego produkcji. W przypadku suplementu diety UNS Econo mamy do czynienia z koncentratem białek z serwatki, który stosunkowo szybko się wchłania, dzięki czemu w krótkim czasie od spożycia może zostać efektywnie wykorzystany przez organizm i przyczynić się do wzrostu komórek mięśniowych. Należy również podkreślić, że omawiany produkt cechuje się niską zawartością węglowodanów oraz tłuszczu, białko stanowi tutaj aż 80%. Niezwykle istotna dla osób, których plany obejmują intensywne sesje treningowe, jest również sprawna regeneracja. Przyjmowanie preparatów białkowych po zakończonym treningu usprawnia odbudowę zmęczonych mięśni, może również wpływać na zmniejszenie bolesności mięśniowej (DOMS).

Jak przyjmować UNS Econo?

Suplement diety UNS Econo sprzedawany jest w formie proszku. Według zaleceń producenta należy przyjmować 1–3 porcje produktu dziennie w zależności od indywidualnego zapotrzebowania. Każdą z nich należy rozpuścić w 200 ml zimnej wody, dokładnie rozmieszać i wypić zaraz po przygotowaniu. UNS Econo dostępny jest w wielu smakach, dzięki czemu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży oraz matki karmiące piersią. UNS Econo należy przechowywać w miejscu suchym i zacienionym. Należy również pamiętać, że suplementy diety są jedynie uzupełnieniem regularnej aktywności fizycznej i zbilansowanej diety, nie mogą być traktowane jako ich zamiennik.

UNS Econo – cena

UNS Econo cieszy się zainteresowaniem klientów, dlatego jest produktem łatwo dostępnym. Można kupić go w sklepach stacjonarnych zajmujących się sprzedażą suplementów. Cena za opakowanie zawierające 1800 g wynosi około 90 zł. Warto również skorzystać z oferty sklepów internetowych i zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Oferta sklepów działających online często jest bardziej atrakcyjna.