Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Trening zawsze powinien być odpowiednio zaplanowany i dostosowany do celu, który chcemy osiągnąć. W przypadku treningu na masę głównym założeniem jest efektywna rozbudowa tkanki mięśniowej. Doskonałym wsparciem tego procesu są suplementy diety takie jak UNS Mass Shocker. Należy korzystać z niego wtedy, kiedy zwiększenie siły i masy mięśniowej jest dla sportowca absolutnym priorytetem. UNS Mass Shocker pomoże osiągnąć te cele, a efekty wypracowywane w trakcie ćwiczeń fizycznych na pewno będą zadowalające.

UNS Mass Shocker – gainer dla sportowców

UNS Mass Shocker, jak każdy gainer, wspiera proces rekompozycji sylwetki. Jest to bardzo istotne, ponieważ ten suplement jest przeznaczony w pierwszej kolejności dla kulturystów i wszystkich osób, które dzięki odpowiedniemu treningowi i diecie chcą zmaksymalizować przyrost suchej tkanki mięśniowej.

UNS Mass Shocker – 20 g białka w każdej porcji

Dla osoby skupiającej się na masie mięśniowej białko jest jednym z najważniejszych składników. To dzięki niemu możliwe jest realne budowanie mięśnia. W przypadku osób aktywnych fizycznie zapotrzebowanie na białko może okazać się większe niż w przypadku osób nietrenujących. Dzięki UNS Mass Shocker możliwe jest częściowe pokrycie zapotrzebowania na ten składnik.

W każdej porcji suplementu UNS Mass Shocker znajduje się 20 g łatwo wchłanialnego białka z serwatki. Jest to dawka, która wpływa również na sprawną regenerację zaraz po treningu. Dzięki temu zjawisko rozpadu tkanki mięśniowej w celu pozyskania z niej składników energetycznych może zostać skutecznie zahamowane. Warto zaznaczyć, że białka z serwatki zostały wybrane nie bez powodu. Jest to rodzaj białek o strukturze bardzo podobnej do białek mięśni, co w znaczący sposób usprawnia ich wchłanianie w organizmie.

UNS Mass Shocker – odpowiednia dawka węglowodanów

Jak w każdym gainerze ogromne znaczenie mają również węglowodany. Zaraz po treningu konieczne jest bowiem naprawienie wszystkich uszkodzeń mięśnia, które powstały w wyniku treningu. Są to uszkodzenia naturalne, których nie da się uniknąć, ale proces ich naprawy może okazać się problematyczny. Związane jest to bowiem z koniecznością pozyskiwania dużych ilości energii. W suplemencie UNS Mass Shocker znajduje się kompleks węglowodanowy, w skład którego wchodzą węglowodany proste, a także złożone.

Większość węglowodanów w składzie suplementu UNS Mass Shocker to węglowodany o powolnym czasie uwalniania w organizmie, dzięki czemu energia niezbędna do pracy mięśni będzie dostarczana przez dłuższy czas. Powolne uwalnianie energii pozwala na wsparcie procesu budowy mięśni i jednocześnie chroni osobę trenującą przed nagłymi spadkami energii.

Dzięki stosowaniu UNS Mass Shocker w okresie budowy masy mięśniowej jesteśmy w stanie dostarczyć do organizmu wszystkich niezbędnych składników budulcowych. Przekłada się to na sprawniejszą rozbudowę sylwetki i lepsze efekty wypracowywane podczas intensywnego treningu.

UNS Mass Shocker – sposób przyjmowania i środki ostrożności

Suplement diety UNS Mass Shocker dostępny jest w formie proszku, który powinien zostać wymieszany z wodą. Zalecana przez producenta pojedyncza porcja suplementu to jedna miarka (100 g produktu) rozpuszczona w około 250–300 ml wody. Ważne jest, by produkt był bardzo dobrze rozmieszany, gwarantuje to jego prawidłowe wchłanianie. Można wybierać spośród różnych wariantów smakowych, co pozwala na dopasowanie produktu do własnych preferencji.

Ilość porcji w ciągu dnia jest zależna od indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego i poziomu wytrenowania sportowca. Osoby o mniejszej aktywności fizycznej powinny korzystać z jednej porcji produktu zaraz po treningu. Osoby o większym zapotrzebowaniu energetycznym mogą stosować 1–3 porcji w ciągu dnia.

Suplement UNS Mass Shocker powinien być chroniony przed słońcem, wysoką temperaturą i wilgocią. Powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przyjmować suplementu UNS Mass Shocker po upływie jego daty ważności. Zawsze należy przestrzegać dawkowanie zaleconego przez producenta.