Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Walka o wyrzeźbione mięśnie, które nie są ukryte pod warstwą tłuszczyku, jest naprawdę ciężka. Bardzo często przestrzeganie diety i wykonywanie regularnych ćwiczeń fizycznych nie przynosi oczekiwanych efektów. Na szczęście w sprzedaży dostępne są obecnie rozmaite odżywki i suplementy diety, z pomocą których można szybciej osiągnąć efekty. Wśród odżywek godnych polecenia znajduje się między innymi Whey Gold Standard. To produkt, który można polecić z naprawdę czystym sumieniem. Przyjrzyjmy się bliżej tej wyjątkowej odżywce białkowej, z pomocą której można szybko zobaczyć efekty diety i ćwiczeń.

Whey Gold Standard – co to takiego?

Jest to wysokiej jakości odżywka białkowa, która oparta została na koncentracie oraz izolacie białka serwatkowego. W efekcie produkt dostarcza wysokiej jakości białka, bez którego zbudowanie mięśni jest po prostu niemożliwe. Odżywka błyskawicznie się wchłania, co sprawia, że organizm naprawdę szybko otrzymuje solidną dawkę protein odznaczających się wysoką wartością biologiczną.

Whey Gold Standard – najważniejsze zalety

Odżywka Whey Gold Standard to produkt mający mnóstwo zalet. Do najważniejszych plusów suplementu Whey Gold Standard zaliczyć można:

– bardzo dobrą wchłanialność,

– doskonałą rozpuszczalność,

– rewelacyjny smak,

– zawartość BCAA oraz EAA.

Produkt jest wysokiej jakości odżywką białkową, która stanowi połączenie izolatu i koncentratu białka serwatkowego. W efekcie w odżywce znajdują się źródła białka odznaczające się wysoką wartością biologiczną.

Whey Gold Standard – skład

Skład odżywki Whey Gold Standard został ustalony niezwykle precyzyjnie. Jest to efekt pogłębionych prac, w których brali udział wysokiej klasy specjaliści. Dzięki temu udało się opracować suplement cechujący się ogromną skutecznością działania. Skład oparty jest na:

– koncentracie białka serwatki,

– izolacie białka serwatki,

– hydrolizowanym izolacie białka serwatki,

– mieszance enzymów trawiennych.

Koncentrat białka serwatki cechuje się wyjątkową przyswajalnością. Jego wchłanianie z przewodu pokarmowego następuje zaledwie w kilkanaście minut po spożyciu. Koncentrat wyróżnia się bogatym profilem aminokwasowym oraz wysoką wartością biologiczną.

Izolat białka serwatki charakteryzuje się krótkim czasem wchłaniania. Jest to dobre źródło białka, wówczas gdy zależy nam na naprawdę szybkiej dostawie aminokwasów. Plusem izolatu serwatki jest sposób jego produkcji, który gwarantuje jedynie minimalną obecność tłuszczu oraz węglowodanów.

Hydrolizowany izolat białka serwatki to białko, które zostało poddane procesowi wstępnego trawienia enzymatycznego. Taki sposób produkcji sprawia, że ten rodzaj białka wchłania się niemalże natychmiast. W efekcie organizm bardzo szybko dostaje dawkę składników niezbędnych do budowy mięśni.

Mieszanka enzymów trawiennych to dodatek, który sprawia, że proces trawienia oraz przyswajania substancji odżywczych może zostać znacząco przyspieszony. Dodatkowo istotnie odciąża to układ pokarmowy oraz cały organizm, skutecznie chroniąc przed pojawieniem się problemów żołądkowych.

Whey Gold Standard to obecnie jedna z najskuteczniejszych tego rodzaju odżywek, jakie można znaleźć w sprzedaży.

Whey Gold Standard – dawkowanie

Odżywka została opracowana w sposób, który pozwala na jej stosowanie zarówno w dzień treningowy, jak i w dzień przeznaczony na odpoczynek i regenerację. Niezależnie od dnia należy pamiętać, że producent zaleca stosowanie 1–3 porcji suplementu dziennie. Bardzo ważne jest, aby nie przekraczać dawki zalecanej przez producenta.

Whey Gold Standard – gdzie kupić?

Odżywka Whey Gold Standard cieszy się obecnie ogromną popularnością wśród osób, których celem jest zbudowanie suchej masy mięśniowej. W efekcie zakup odżywki nie stanowi najmniejszego problemu. W ofercie ma ją większość sklepów zajmujących się sprzedażą suplementów diety. Obecnie odżywkę Whey Gold Standard można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Decydując się na robienie zakupów w tych drugich, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Zakupiona odżywka będzie dostarczona pod wskazany adres.

Whey Gold Standard – bezpieczeństwo

Decydując się na zażywanie odżywki Whey Gold Standard, należy pamiętać, że środek nie zastąpi wysiłku fizycznego oraz racjonalnego odżywiania. Wspomaga podejmowane wysiłki, ale ich nie zastępuje. Co ważne, nie wolno przekraczać zalecanych przez producenta dawek. Suplement to środek przeznaczony dla osób dorosłych, w związku z tym nie należy podawać odżywki dzieciom.

Whey Gold Standard jest produktem, którego stosowanie nie jest wskazane w czasie ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Aby odżywka nie traciła swoich cennych właściwości, należy zatroszczyć się o odpowiednie jej przechowywanie. Temperatura, w której przechowujemy odżywkę Whey Gold Standard, nie powinna przekraczać 25°C. Odżywkę należy chronić przed działaniem promieni słonecznych. Bardzo ważne jest również to, aby nie zażywać odżywki, jeśli zalecany termin przydatności do spożycia już minął. Data przydatności do spożycia umieszczona jest w widocznym miejscu na opakowaniu.

Odżywka Whey Gold Standard przeznaczona jest dla osób, których celem jest zbudowanie suchej masy mięśniowej. Sprawdza się w przypadku osób aktywnych fizycznie, które chcą przyspieszyć osiągnięcie efektów, a jednocześnie zależy im na własnym bezpieczeństwie. Trzeba pamiętać, że jest to preparat odpowiedni wyłącznie dla osób dorosłych.

Whey Gold Standard – cena

Odżywka Whey Gold Standard to preparat wysokiej jakości, który naprawdę nie kosztuje wiele. Decydując się na jej kupno, nie trzeba obawiać się konieczności wydania naprawdę dużej kwoty.

Whey Gold Standard to wysokiej jakości odżywka białkowa, która wspiera proces rozbudowy mięśni. Dostarcza wysokiej jakości białka, które stanowi cenny budulec. Co więcej, czasami okazuje się, że białko dostarczane z dietą jest niewystarczające – mimo podejmowanego wysiłku i przestrzegania diety mięśnie nie chcą się rozwijać. Właśnie w takich przypadkach doskonałym wsparciem okazuje się odżywka Whey Gold Standard.