Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Należy zwrócić uwagę na to, że wśród osób trenujących siłowo nadal największym zainteresowaniem cieszą się produkty białkowe. Jak wiadomo, tego typu odżywki ocenia się jako te, które najlepiej wpływają na rozbudowę suchej masy mięśniowej, i właśnie dlatego zwraca się na nie tak dużą uwagę. Jeśli ktoś potrzebuje wsparcia w procesie budowania masy mięśniowej, powinien postawić na przyjmowanie produktów białkowych. Rynek suplementów jest oczywiście doskonale rozwinięty w tym zakresie i ma nam wiele do zaoferowania. Firmy, które zajmują się przygotowywaniem odżywek, działają bardzo prężnie. Również firma Olimp Sport Nutrition rozwija się bardzo dynamicznie i wprowadza na rynek swoje produkty. Praca w centrum badawczo-rozwojowym firmy jest prowadzona efektywnie i dzięki temu powstał produkt taki jak Whey Protein Complex 100%. Okazuje się, że to świetna białkowa propozycja, którą warto się zainteresować.

Dla najbardziej wymagających klientów – Whey Protein Complex 100%

Firma Olimp Sport Nutrition przygotowała dla nas suplement Whey Protein Complex 100%, który będzie bardzo dobrym wyborem dla osób trenujących po to, by rozbudować masę mięśniową. Produkt dostarcza dawkę białka w każdej przyjmowanej porcji. Co jednak jest bardzo ważne, składniki suplementu charakteryzują się wysoką jakością i ta kwestia także ma bardzo duże znaczenie. Dlatego ostatecznie klient, który wybiera produkt, ma gwarancję, że to suplement bardzo dobrze przebadany i sprawdzony pod kątem jakości, co ostatecznie sprawia, że można liczyć na jego działanie. 

Whey Protein Complex 100% – koncentrat i izolat białka

Whey Protein Complex 100% to doskonały matriks białkowy, który opiera się na ultrafiltrowanym koncentracie białka serwatkowego, a także izolacie białka serwatkowego uzyskanym w procesie CFM. Te składniki rzeczywiście cechują się doskonałą jakością i wysoką wartością odżywczą. Wśród licznych odżywek białkowych ten produkt wyróżnia się i oddziałuje na proces rekompozycji sylwetki. Firma Olimp Sport Nutrition cały czas poprawia również swoje działania w ramach procesów technologicznych, co sprawia, że sprzedawany produkt może być cały czas udoskonalany. Izolat i koncentrat białka serwatkowego obecne  w tym produkcie traktowane są obecnie jako jedne z najbardziej wartościowych źródeł białka dla osób podejmujących wyczynowy trening i aktywność ruchową. Ta wysoka wartość odżywcza jest również związana z tym, że ten produkt charakteryzuje się dobrą przyswajalnością, a to również ma niebagatelne znaczenie. Trzeba zauważyć, że dodatkowo producent uwzględnił jeszcze w składzie aminokwasy rozgałęzione BCAA.

Składniki w preparacie Whey Protein Complex 100%

Skoro chodzi o białkowy produkt, to pewnie wiele osób uważa, że skład suplementu nie będzie szczególnie rozbudowany. W praktyce jednak jest to nieco inaczej, a lista składników nie jest krótka. Producent bowiem wprowadza dodatki, które maja sprawiać, że białko będzie jeszcze lepiej wykorzystywane przez nasz organizm. Właśnie dlatego 95% produktu to preparaty białkowe, dodatkowo znajdują się w nim między innymi: aromaty, olej ze średniołańcuchowymi kwasami tłuszczowymi (olej MCT), substancje zagęszczające , substancje słodzące, fruktoza.

Trzeba więc przyznać, że tych składników jest tam naprawdę sporo. Jest to także związane ze smakiem produktu. Każdy smak ma bowiem swoje dodatki, które pojawiają się w składzie. Dzięki temu odżywka jest dużo przyjemniejsza w spożywaniu, dlatego na ten element także warto zwrócić uwagę przed zakupem. Mamy kilka smaków do wyboru, np. wiśniowy, kawowy, orzechowy czy ciasteczkowy.

Whey Protein Complex 100% – dawkowanie

Każdy, kto chce zacząć przyjmować to białko, powinien zapoznać się z tym, jakie dawkowanie jest zalecane przez producenta. I tak można go dopasować między innymi do swoich potrzeb, ponieważ producent zakłada przyjmowanie 1–3 porcji w zależności od indywidualnego zapotrzebowania osoby, która po ten preparat sięga. Pierwszą porcję należy spożyć przed śniadaniem, drugą po głównym posiłku, a w dni treningowe po zakończeniu treningu, z kolei trzecią przed snem. Jedna porcja to zawsze 35 g proszku, który należy rozpuścić w 150 ml wody albo mleka. Nie powinno się przekraczać zalecanej dawki, by nie doprowadzać w ten sposób do wystąpienia skutków ubocznych. Ta odżywka nie może nam zastępować racjonalnej diety, nie nadaje się dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących, nie powinna być także przyjmowana przez dzieci. 

Whey Protein Complex 100% – opinie

Opinie na temat produktu wyrażają przede wszystkim osoby, które realizują ciężki trening siłowy i zmierzają do rozbudowy masy mięśniowej. Pojawia się wiele pozytywnych recenzji tego produktu. Dobrze ocenia się jego przyswajalność i działanie na organizm. Dodatkowo niektórzy klienci zwracają także uwagę na atrakcyjny smak i podkreślają, że wśród białkowych odżywek ta propozycja jest naprawdę bardzo ciekawa.